Menu

Gönül Dağı dizisinde büyük sürprize hazır olun!


Taner ve amcaları kasabadaki elektrik santralini inşa ediyor… Dilek, babasının sırrını öğreniyor… Sahnelerde sürpriz bir isim… Bozkırda Bir Anadolu Masalı “Gönül Dağı” 1. sezonuyla yoluna devam ediyor. İki haneli reytingleri ile güçlü bir konuma sahip olan ve her hafta birinciliklere abone olan dizinin 18. yeni bölümünde yaşanacakların da yaşanması bekleniyor.

Ekrana geldiği günden bu yana gönüllere taht kuran ve haftalardır tüm kurslarda ilk olma rekorunu kıran Gönül Dağı, soluk sarı toprakların, efsanelerin seslendirdiği hikayesiyle gönülleri fethetti. yıllar ve unutulmaz aşk. Peki 18. yeni bölümde neler izleyeceksiniz? İşte detaylar:

Taner ve kuzenleri kasabadaki elektrik santralini kurdu. Gedelli'nin belediye olmasının 66. yıl dönümünde özel bir kutlama ile açılışı yapılacak. Bu özel gecenin organizasyonu da amcanın oğullarına bağlıdır. Selami'den açılış için bir konser vermesini isterler ama Selami aşırı yemekten sıkılınca sahneye bir sürpriz koymaya karar verirler. Asuman özel bir kostüm ve Aşık Hüma-i takma adıyla sahneye çıkacak. Hepsinin kafasında bir soru var: Asuman babası tarafından yakalanacak mı?

Hazinenin peşinde olan Muammer ve Hüseyin haritaya göre kazıya başlar. Kazı sonunda bıraktıkları yerde onları nasıl bir sürpriz bekliyor?

Bu sırada Sefer ve Zahide, çocuklara zor günlerini unutturmaya ve gönül verdirmeye karar verir. İkisi de bunda başarılı olacak mı?

Dilek, babasının hikayesini Gülsüm'den öğreniyor. Bu durum Dilek'i nasıl etkileyecek?

Gönül Dağı'nın başrolleri Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan'dır. Ferhat Eşsiz'in yapımcılığını yaptığı, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın üstlendiği sanat dünyasının usta isimleri de Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu dizilerinde rol alıyor. , Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün, Zümre Meğreli ve Ruhi sarı.

Gönül Dağı 18. bölümü ile 27 Şubat Cumartesi saat 20: 00'de TRT 1'de.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments