Menu

Hande Erçel bu kez çok salaş! Aslı Enver’in ünlü isimle sürpriz buluşması! Melis Sezen rol arkadaşına bayılıyor!


Televizyongazetesi.com/Detay – Oynadıkları diziler sayesinde büyük bir hayran kitlesi kazanan ünlü isimlerin sosyal medya paylaşımları da büyük ilgi görüyor. Dizi ekranda yayınlandığında daha popüler olsalar da projeleri olmadığında hayranlarını habersiz bırakmıyorlar ve bol bol paylaşım yaparak gündeme geliyorlar. Sosyal medyada birçok takipçisi olan 3 ünlü oyuncunun son paylaşımlarına bir göz atalım …

Birincilik Aslı Enver. Oyuncu son olarak Babil dizisi ile ekranlara geldi. Kavak Yelleri dizisinde başrol oynadıktan sonra yıldızı parlayan Enver, aynı zamanda İstanbullu Gelin Süreyyası olarak da dizi tarihinde adını duyurmuştur.

Babel dizisinde Nihal adlı bir polis memurunu canlandırıyordu. 20. bölümdeki dizi finalinin ardından Kasım ayından bu yana başka bir projede yer almadı.

Ancak instgram sayfasında yaptığı paylaşımlarla hayranlarıyla buluşuyor. Sonunda fotoğraflar bir deniz kenarından geldi.

Aslı Enver’in sahilde yürüdüğü isim ünlü oyuncu Dolunay Soysert’tir. İki oyuncu sevinçli anlarını sosyal medyada paylaştı.

Sen Kapıyı Oynat dizisi ile ekranlarda olan Hande Erçel’in popülaritesi tavan yaptı! Instagram’da 20 milyondan fazla takipçisi olan oyuncu.

Kerem Bürsin ile birlikte oynadıkları dizide Eda karakteri ile oldukça popülerdir. Sosyal medyanın gündeminden asla düşmez!

Yaptığı her paylaşım hayranları tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Erçel başarılı performansının yanı sıra stiliyle de dikkat çekiyor.

Son gönderisinde spor olarak görülüyor. Ayrıca giydiği şapkanın fotoğrafına saçlarını toplayarak bir papatya iliştirdi. Eski püskü de olsa fotoğraf beğeniliyor …

Sadakatsiz dizinin iki oyuncusu tarafından verilen poz aşağıdadır. Dizide anne kızını canlandıran Melis Sezen ve Gözde Seda Altuner kamera arkasında birbirini çok seven iki arkadaş.

Dizide Derin’e hayat veren Melis Sezen, annesi Gönül’ü canlandıran Altuner’e de yakın. Dizinin iki oyuncusu bu sevgi dolu kareyi paylaştı.

Melis Sezen, Derin’in dizide kayboluşuna atıfta bulunarak “Annemle parçalandık, ben koyayım dedim” notunu düşürdü.

Ayrıca oyuncu, dizide en sevdiği sahne olduğunu vurguluyor.

Youtube kanalımızda özel içerik

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments