Menu

Hayal kırıklığı nasıl geçer emin yeni bir sayfa açmak istiyorsanız…

Aşk, dostluk, ailevi gidişatlar zaman zaman hepimizin karşılaştığı duygu gidişatları arasında baş etmesi en güç olan gidişatlardan biri de hayal kırıklığıdır. Kendimizi inandırdığımız duygulardan bırakmak bir yana yeni bir gidişata alışmaya çalışmak oldukça güçtür. Peki hayal kırıklığı nasıl geçer? Hayal kırıklığı ile baş etme yolları neler? İnsan kalbine nasıl laf geçirebilir? İşte hayal kırıklığına dair merak edilen tüm maddeler elmaelma.com’da!

Değişik nedenlere katlanarak bir çok netice doğuran hayal kırıklığı bazen neticeyi insan yaşamını bütün anlamıyla değiştirmeye ve arada gözle görülür apayrı farklar yaratabiliyor. Bu stil gidişatlar bireyde büyük negatifliklere neden olabiliyor. Bu stil gidişatlar netice olarak hayal kırıklığı gibi bireyin hayat stilini negatif doğrultuda etkileyen neticelere neden olabiliyor.

Bireyin sosyal yaşamına kadar farklılık gösteren hayal kırıklığı yaşama karşı görüşüne kadar değiştirmeye gidebilmektedir.

HAYAL KIRIKLIĞI İLE NASIL BAŞA ÇIKILIR?

Hayal kırıklığı ile baş etmek için ilk olarak içerisinde bulunduğunuz vaziyeti kabul etkeniz gerekiyor. Başınıza ne kazançsa gelsin hangi negatif gidişatla karşılaşırsanız karşılaşın yaşamda olasılık da olsa karşılaşabileceğiniz bir gidişat olarak düşünün. Herkes yaşamının her alanında ayağının taşa takılabileceğini asla unutmayın. Bu taş bazen büyük bazen ufak olabilir.

İçinde bulunduğunuz vaziyeti hemen yelkenleri indirip herşey bitmiş gibi davranmak yerine gidişata değişik bir bakış açısından bakmaya çalışın. Bu gidişat size çözüm usulü kazandırarak stresten uzak yakalayacaktır. En ehemmiyetli adım ise içinerinde bulunduğunuz gidişata neden olan etmeni bulmak olacaktır. Bu usul elinizde somut bir sebebin olması ve üstesinden gelmeniz için bir çıkış yolu olabilir.

HAYAL KIRIKLIĞINDAN KURTULMANIN YOLU GELECEK!

Hayal kırıklığından kurtulmak için negatif düşğnceleri devamlı olarak düşünüp kendi suratınıza vurmak yerine yaşadığınız şeyin içinden çıkmak için bir deneyim olduğunu ve içinden çıkmak için bir sonraki adıma odaklanmaya itina gösterin.

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Güncel

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments