Menu

Hazal Kaya’nın ağır sözleri doğrulandı, Adını Feriha Koydum’daki rol arkadaşı, aynı şeyi yaşadı!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV'nin Perşembe günleri yayınlanan Sol Yanım dizisini Çarşamba günü çektiğini ve geçen hafta yeni gününde ciddi bir reyting kaybına uğradığını hayranlar biliyor. Dizinin kaderi de bu nedenle acı çekti. Kanalın bu şekilde düşük reytinglere müsamaha göstermeyeceği iyi bilinmektedir.

Sol Taraf dizisi bir araya gelecek mi, önümüzdeki 2-3 hafta içinde gösterilecek. Ancak dizide dikkat çekici bir detay var. Nazlım karakterine hayat veren genç oyuncu Feyza Civelek'i ekranda görenler oldukça şaşırdı. 1.5 ayda 21 kilo veren oyuncunun fit hali takipçilerini çok şaşırttı.

26 yaşındaki oyuncu boş zamanlarında setten alışverişe çıktı ve kameraları yakaladı. Oyuncu, bu zayıflama süreciyle ilgili sorular üzerine şunları söyledi: “Bu 1,5 ayda 21 kilo verdim. Bu süreç Mayıs'tan Temmuz'a kadar sürdü. Yaşam koçu Şeyda Coşkun ile çalıştım. İstediğim kiloya hem işiyle hem de yememeye, içmemeye dikkat ederek ve spora destek vererek ulaştım. "

Feyza Civelek, mevcut durumundan çok memnun olduğunu ve hedeflenen noktada olduğunu belirtti. Genç oyuncu, kilo vermenin kafasında olduğunu ancak Sol Taraf dizisi ile imzaladıktan sonra onu daha da hızlandırdığını belirtti.

Civelek, “5 ayda kilo vereceğimden 5 ay önce kilo verdim. Şimdi istediğim kiloya ulaştım, bu yüzden çok mutluyum. Tekrar satın almaya niyetim yok. Bunu hem diziler için hem de kendim için söyleyelim ”.

Feyza Civelek, kilo verdikten sonra istediği her şeyi giyebileceğini ve özgüveninin yerine getirildiğini, bu nedenle sektörde kendisine birçok kapının açıldığını açıkladı.

Bu sözler, Hazal Kaya'nın aşırı kilolu oyunculara başrolü verilmediğini iddia eden tezini hatırlattı. Bilindiği üzere 2011 yılında yayınlanan Feriha Koydum adlı dizide Hazal Kaya ile aynı sette yer alan Feyza Civelek, Lara Atabeyli karakterine hayat vermiştir. Oyuncu için bu, onun ilk projesi olması açısından da önemliydi ve o zamanlar biraz fazla kiloluydu.

Bir bakıma Hazal Kaya'nın fazla kilolu oyunculara başrol verilmemesi tezi, eski rol arkadaşının sözlerini doğruluyor.

Feyza Civelek, “Maalesef sektörümüzde fazla kilolu kadınlara başrol vermiyorlar. Sektörümüzde özellikle Türkiye için görsellik çok önemli, "Hazal Kaya da sözlerini doğruladı.

Civelek, özellikle kilo verdikten sonra daha fazla teklif aldığını belirtti. Adının Feriha Koydum hayranlarının hala kendilerini yalnız bırakmadığını da açıklayan genç oyuncu, bundan gurur duyduğunu da dile getirdi.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments