Menu

Hekimoğlu dizisinde büyük oyun ortaya çıktı!


Kanal D ekranında yayınlanan Hekimoğlu dizisinin yükselen reytingleri hayranlarını memnun etti. Dizinin önümüzdeki sezon da devam etmesini isteyen hayranlar özellikle AB grubundaki yükselişin devam etmesini diliyor.

Hekimoğlu'nun 23 Şubat Salı akşamı yayınlanacak 38. bölümünün üçüncü fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümle ilgili önemli bir detay ortaya çıktı. İpek, Ateş'in kendileri için oynadığı oyunu öğrenir.

Ateş, zor durumda olan bir hastayla karşılaşacaktır. Tecavüze uğramış bir hasta hastaneye gelir. Ateş ilk başta hastaya kendisi bakmaması gerektiğini söylüyor ancak hasta özellikle Ateş'in kendisine bakmasını istiyor.

Ateş ise bir başka zor vakayla karşı karşıyadır. Küçük bir kızın hayatına dokunur ve duygusal anlar yaşanır. İşte Hekimoğlu dizisinin 38.bölümünden üçüncü fragman:

Yine yeni bölümde Ateş beraat eder ve hastaneye döner ama İpek'in gazabından kurtulamaz!

Ateş, mahkeme sonucu normal hayata dönme biletini kazanır. Ancak İpek'in gazabından kaçamaz. İpek, Ateş'e hafta boyunca nöbetçi bir poliklinik verir.

Öte yandan Memoli, Zeynep ve Emre Ateş geri döndükleri için çok mutlular. Yangın normal hayatına dönebilecek mi? İpek ile aralarında ne olacak?

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

Categories:   Film

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir