Menu

Hekimoğlu dizisinin yapımcısından bir iddialı proje daha geliyor!


Televizyongazetesi.com/Detay – Diziler bir bittikten sonra sirkülasyonu devam ediyor, diğeri ekranda başlıyor. Bazı diziler reytinglerinin gücüyle devam ederken, diğerleri düşük reytingler karşısında finalden korkuyor. İzleyicilerin en büyük eğlencesi haline gelen dizi, kanalların izlenme oranlarını artıran en önemli yapımlardır. Hal böyle olunca ne seyirci ne de kanallar pes edemez.

Bazı kanallar haftanın her gününü dizilerle doldurmayı başarırken, diğerleri iddialı bir şekilde başlayan ancak kısa sürede düşük reytinglerle sona eren dizinin yerini almak için acele ediyor.

Geçen yıl mart ayında Türkiye'ye sıçrayan 19 Covidien salgını uzun süredir sinema-reklam dizisi bu sektörler yüzünden durma noktasına gelmişti. Birkaç ay sonra çekimler önlemlerle başladı ancak dizi sektörünün uzun süre durması nedeniyle büyük kayıplar da yaşandı.

Her iki kanalın da gelirlerinden elde ettiği ve perde arkasındaki teknik ekip ve sektörde çalışan oyuncular uzun süre beklemek zorunda kaldı. Yaz aylarındaki tedirginliğin ardından Eylül sezonunda yeniden ateşli çalışmalar başladı.

Yeni dizilerle ilgili haberler de sezon başından beri devam ediyor. Birçok proje hakkında bilgi verilmektedir. Son olarak Camtavanlar adlı bir dizi projeyle ilgili gelişmeler medyaya yansıdı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın tv100'deki haberine göre, bir süredir çalışan dizi ile ilgili yönetmenle ilgili anlaşmaya varıldı.

Sevilen dizi Hekimoğlu'nun da yapımcılığını üstlenen OJO Pictures, Camtavanlar dizisinin yapımcılığını üstlenecek. Dizinin Show TV için çekileceği belirtildi.

Yaz dizisi olarak hazırlanan Camtavanlar'ın senaryosunu Meriç Acemi yazıyor. Yönetmenliğin Fehmi Öztürk olacağı öğrenildi. Öztürk, Yasak Elma dizisinin de yönetmenliğini üstlendi.

Youtube kanalımızda özel içerik -> @ tvmazgazetesi.com

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments