Menu

Hercai dizisinde ayrılık vakti geldi çattı!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – ATV'nin sevilen dizisi Hercai 3 sezondur Cuma günleri yayınlanıyor ancak yılbaşından sonra Pazar günlerine çekildi. Pazar akşamlarının yeni alternatifi Hercai dizisi sezon başında reyting düşüşü yaşadı ancak hikayeye daha heyecanlı eklemeler sonucunda toparlanmayı da başardı. Hercai'yi başından beri izleyen ve onları hiç kaçırmayan bir kemik kütlesi var ve diziden ayrılmıyorlar.

Bununla birlikte, derecelendirme kaygısı zaman zaman daha da artmaktadır. Özellikle son dönemde dizilerin reytinglerinin daha da düştüğü gözlemleniyor ve Pazar günü çekilmesi yanlış bir karar. Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı dizi 4. sezonu izleyebilecek mi? Şimdi bu soru akılda!

AB grubunda zaten zayıf reyting alan dizi Cuma akşamları 6 puan aldı, Pazar akşamına çekildiğinde kan kaybetti ve 4 reytinge düştü.

Dizinin hikayesinde izleyiciyi yeni gelişmeler bekliyor! İki sevilen ismin diziden ayrılmasının önümüzdeki günlerde Hercai'ye nasıl yansıyacağını göreceğiz ama yeni bölümde izleyiciyi alt üst edecek bir ayrılık yaşanacak!

Bir süre önce bu ayrılığın izleri su yüzüne çıktı. Hercai dizisinde Azad ve Gönül karakterlerinin birbirinden ayrılacağı biliniyordu. Ancak bunun nasıl olacağı bilinmiyordu.

Gazeteci Birsen Altuntaş twitter hesabından yaptığı açıklamada iki karakterin & # 39; Ahmet Tansu Taşanlar'ın canlandırdığı Gönül ile Oya Unustası'nın canlandırdığı Gönül'ün arabaya atlayıp herkesten uzak bir yere gittikleri mesajıyla ayrılma yolu belli oldu.

Bakalım bu ayrılık dizinin reytinglerine nasıl yansıyacak! 61. bölüm 2. tanıtım videosu aşağıdadır…

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments