Menu

Hercai dizisinde Hazar’dan beklenmedik sert hamle!


Hercai dizisinin 61. bölümü merak ve heyecanla bekleniyor … Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in başrollerini paylaştığı dizinin 62. yeni bölümü 28 Şubat Pazar günü yayınlanacak. Peki yeni bölümde ne izleyeceksiniz?

Hercai'nin yeni bölümünde izleyiciler Reyyan ve Miran'ın sevgi dolu halini büyük bir keyifle izleyecek. Birçok TV hayranı zaten bu sahneleri bekliyordu. Ancak dizinin düşen reytingleri de dikkat çekiyor. Hercai, 3. sezonda bir ara atak geçirdi, ancak yeni yıl ile günler değişince, bu atılım yerini düşüşe bıraktı.

Hercai dizisinin 61. bölümünün reyting sonuçları da merak ediliyor. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar: Reyyan, zor kararının ardından yapılacak iş için kolları sıvadı. Kız çocuk yetiştirmeyi hedefleyen Umut Şadoğlu Vakfı hayata geçirilmeli, aile içi sorunlar çözülmeli, çatışmalar sona erdirilmelidir.

Umut'a elinden geldiğince güzel bir dünya bırakmalı … Şirketle ilgili çatışmalardan dolayı Fırat'la gergin olan Miran, karısındaki tedirginliği hissediyor ve bunun sebebini bulmaya çalışıyor.

Öte yandan Hazar, Azize'den gitmesini istedi. Azize'nin tek bir şartı var. Füsun, Azra'yı geri kazanmanın peşindeyken Dilşah, Reyyan'dan kurtulmanın yollarını arar. Vakıf için düzenlenen yemekte sırlar açığa çıkarken Dilşah'ın bulduğu bir belge Reyyan'ı zor durumda bırakacaktır.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments