Menu

Hercai dizisinde kayıp büyük, finale adım adım gidiyor!


TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Pazar akşamları yayınlanan dizinin reyting sonuçları alındı. Dün akşam ekrana 4 dizi çıktı ve sonuçlar birçok mesaj veriyor. Bu mesajlardan en önemlisi, ATV ekranında yayınlanan Hercai dizisinin yeni günü sevmemesi ve izleyicisini pekiştirmeyi başaramamasıdır.

Toplamda Cuma akşamları çok güçlü olan dizi, bu konuda artık bu kadar iddialı olamaz … Akıncı dizisinin gelişiyle birlikte Cuma akşamına kaydırılan dizinin adındaki bu değişiklik getirmedi. herhangi bir iyi sonuç. Bu sezon dizinin toplamda yüzde 6'ya yükseldiği görüldü ve bu değişim tam da yükseliş süreci devam ederken yapıldı.

Ancak Hercai hayranları Pazar gününü sevmedi ve yeni gününde diziye destek vermeyen önemli bir kitle oluştu. Hercai'nin toplam 4 rakama gerilemesi önemli bir durumdur. Çünkü bunun altında kalırsa yani 3 haneli sayılara dönerse dizinin mayıs ayında final yapacağı kesin gibi.

AB ve ABC1 performansları çok zayıf olan dizinin toplam isminde kaybedilen her reyting son konuyu vurgulayacaktır. Ancak şimdiye kadar 60 bölüm yayınlandı. Miran ve Reyyan'ın hikâyesinde birçok olay vardı. Ancak hikâye hala güçlü bir şekilde ilerlemesine ve merak unsuru devam ettirilmesine rağmen izleyicinin artık prodüksiyonla ilgilenmediği ortaya çıkıyor.

Atv'nin Hercai'yi Mayıs ayına kadar götürmesi ve 3. sezon ile prodüksiyona veda etmesi en mantıklı yolu gibi görünüyor.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments