Menu

Hercai dizisinden herkesi şaşırtacak bir karar geldi!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Hercai dizisi Pazar akşamları ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizinin yeni bölümü de önemli gelişmelere sahne olacak. 21 Şubat akşamı saat 20.00'de yayınlanacak olan 60. yeni bölümde önemli bir karar verilecek. Tüm olayların ardından Miran, Azize'ye bir şans daha vermeye karar veriyor. Bunun nedeni Reyyan'ın ısrarı olacak.

Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai dizisi geçtiğimiz hafta düşen reyting sonuçlarıyla alarm zillerini çaldı. Daha önce pazar günleri Cuma akşamları ulaştığı reytinglere ulaşamayan dizi, AB grubunda zaten zayıf bir durumdaydı. Ancak, toplam düşüş büyük bir sorun olarak ortaya çıktı. Bu düşüşün devam edip etmeyeceği konusunda 60. yeni bölümün sonuçları da önemli olacak.

Peki 60. yeni bölümde seyirciyi neler bekliyor? İşte tüm detaylar: Reyyan ve Miran'ın birbirlerine olan kızgınlıkları sona erdi ve aşkları her zamankinden daha güçlü devam ediyor. Öyle ki Miran, Reyyan'ın isteği üzerine Azize'ye bir şans vermeye karar verir.

Ancak kendisinden bir ricası olacaktır. Öte yandan çiftlikte duyulan silah sesleri Hazar ve Nasuh'un çiftlik evine koşmasına neden olur.

Önünde gördüğü manzara Hazar'ı şok edecek. Yaren'in haberi, onu öldürmeye kararlı olan Füsun'u durdurur.

Dilşah, Azra'yı kaybetme korkusuyla yanlış adımlar atıyor. Bu sırada Reyyan ve Miran'ın hayatında olanlardan daha önemli bir durum ortaya çıkar.

Füsun ve Dilşah'ın hesaplaşmasında neler olacak? Azize, Miran'ın durumunu kabul edecek mi?

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments