Menu

Hercai hayranları çok istedi, sonra büyük pişmanlık yaşadı!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Pazar akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin 59 bölümü şimdiye kadar izleyici ile buluştu. 3. sezonunda devam eden ve 21 Şubat akşamı 60. bölümde yayınlanacak olan dizide neler yaşanacağına dair detaylar fragmanlarla açıklandı. Yeni bölümün detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz. Bir diğer önemli detay ise Dilşah karakteri ile ilgili.

Aysun Metin'in başarılı bir şekilde canlandırdığı Dilşah karakterinin geri dönüşünü isteyen Hercai hayranları şimdi pişmanlık duyuyor. Daha önce öldüğü bilinen ancak sonrasında yaşadığı ortaya çıkan Dilşah, hikayeyi son derece değiştirdi. İntikam öyküsünün önemli bir bölümünü geçersiz kılan bu dönüş hamlesi artık izleyenleri rahatsız ediyor.

"Dilşah gelsin" için temposunu koruyan dizinin hayranları, "Dilşah hikayeden çık" diyerek sosyal medya ortamına ayak uydurmaya devam ediyor. Çünkü bu karakter Hercai hayranlarından büyük bir tepki alıyor. Aysun Metiner başarılı oyunculuğuyla hikayeye adeta damga vuran Dilşah'ı o kadar güzel canlandırıyor ki, Hercai hayranları her bölümde bu karakterden daha fazla sinirleniyor …

Hercai'nin 60. yeni bölümünde Dilşah'ı yine nasıl yaptıkları anlatılacak. Peki ne izleyeceksin? Ayrıca Reyyan'ın Azize'ye hem kendisine hem de ümidine bir şans daha vermek istediği Miran onu kırmayacaktır. İşte 60. yeni bölümden yeni fragman ve detaylar:

Reyyan ve Miran'ın birbirlerine olan kızgınlıkları sona erdi ve aşkları her zamankinden daha güçlü devam ediyor. Öyle ki Miran, Reyyan'ın isteği üzerine Azize'ye bir şans vermeye karar verir. Ancak kendisinden bir ricası olacaktır.

Öte yandan çiftlikte duyulan silah sesleri Hazar ve Nasuh'un çiftlik evine koşmasına neden olur. Önünde gördüğü manzara Hazar'ı şok edecek. Yaren'in haberi, onu öldürmeye kararlı olan Füsun'u durdurur.

Dilşah, Azra'yı kaybetme korkusuyla yanlış adımlar atıyor. Bu sırada Reyyan ve Miran'ın hayatında olanlardan daha önemli bir durum ortaya çıkar. Füsun ve Dilşah'ın hesaplaşmasında neler olacak? Azize, Miran'ın durumunu kabul edecek mi?

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

Categories:   Film

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir