Menu

İstanbul Film Festivali Çevrimiçi Film Gösterimlerine Mart Seçkisiyle Devam Ediyor


İstanbul Film Festivali, Mart ayı seçkisi ile online film gösterimlerine devam ediyor. Mart ayı seçkisinde Venedik, Berlin ve Cannes gibi festivallerde gösterilen 12 film yer alıyor.

İstanbul Film FestivaliMart Seçimi Mart Seçimi, sinema tarihinin klasikleri arasında Venedik, Berlin, Kudüs, Tribeca ve Cannes film festivallerinde gösterime giren 12 filmden oluşuyor.

Programda, başrollerini Margaret Qualley ve Sigoruney Weaver'ın paylaştığı edebiyat dünyasına içeriden komik bir bakış. Benim Salinger Yılı – Benim Salinger Yılım; sosyal medya ve sporun kesişimini sanal dünya "fenomeni" perspektifinden tartışıyor Ter – Ter; Dolly Wells & # 39; Noah Baumbach ve Lena Dunham tarzında bağımsız komedi Güzel poz; Altın Lale Tsai Ming-liang'ın 2020 Berlin Teddy Jüri Ödülü'nü kazanan son filmi Filmekimi'deki sinemada gösterildi. Günler – Günler – Rizi ve bağımsız fantastik ve korku filmlerinde izlemeyi bırakamadığımız Nicolas Cage'in oynadığı. Alan Dışında Renk yer alır.

Küba'nın en tanınmış yönetmenlerinden Tomás Gutiérrez Alea'nın Mart Seçimi'nde sinema tarihinde yer alan bürokratik hiciv Bir Bürokratın Ölümü – La muerte de un burócrata; Korku türünün efsanevi filminin arka planını gözlemlemek Sadık Sıçrama: Friedkin Şeytanı Tanımlıyor – İnanç Sıçrayışı: William Friedkin The Exorcist hakkında ve Tom Hiddleston'ın oynadığı, yönetmen Joanna Hogg'un İngiliz sinemasındaki yerini sağlamlaştıran aile draması Takımadalar – Takımadalar Filmler de var.

İstanbul Film Festivali Mart'ta 12 Filmi Online Açacak

Yossi ve Jagger ile tanınan Eytan Fox'un yeni filmi Kiracı – Devren; Hong Sang-soo'nun son filmi, ona Berlin'de En İyi Yönetmen Ödülü'nü kazandırdı. Koşan Kadın – Koşan Kadın – Domangchin yeoja; Kelly Reichardt'ı ünlü yapan western Kısayol – Meek & # 39; s Kesme ve Meksika sinemasının en önemli isimlerinden Arturo Ripstein'ın son filmi Bacaklar Arasındaki Şeytan – El Diablo entre las Piernas Seçkinin öne çıkan diğer filmleri arasında yer alıyor.

Gösterimler 5 Mart akşamı saat 21: 00'de başlayacak ve filmonline.iksv.org üzerinden izlenecek filmlerin biletleri aynı siteden satın alınabilecek. Biletli filmler gösterime açık oldukları 5 gün boyunca izlenebilir. Her hafta sonu eklenen yeni filmler 5 gün sonra 21.01'de gösterimden ve sistemden kaldırılacaktır. Önceki seçimlerde olduğu gibi, her oturumun bilet kapasitesi sınırlıdır. Gösterime açık filmleri içeren Kombine Film Paketlerinin yanı sıra filmler için ayrı ayrı bilet satın alabilirsiniz. Tüm filmlere Türkçe altyazılı olarak sadece Türkiye'den filmlere erişim sağlanacaktır.

İKSV Film Online mobil uygulamasını iOS ve Android sürümleri ile indirebilir, hesabınıza eklenen filmleri uygulama üzerinden izleyebilirsiniz. Mobil uygulamayı App Store ve Google Play'den indirebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments