Menu

İyi Günde Kötü Günde dizisi tutmayan Ozan Dolunay, yeni dizisinde sürpriz bir isimle partner oluyor!


Televizyongazetesi.com/Detay – Sezon başında Kanal D ekranlarının iddialı romantik komedi dizisi İyi Günler Kötü Gün'de yayınlandı, maalesef 6 bölüm sonra ekranlardan kaldırıldı. Ozan Dolunay'ın Elçin Sangu ve Yasemin Allen ile başrollerini paylaştığı dizinin erken finali de oyuncular için bir hayal kırıklığı oldu! Dizinin başrol oyuncusu Ozan Dolunay bu kez bir dijital dizi seçti!

Büyük çabalar sonucu oluşan televizyon dizilerinin reytinglerinin düşük olduğu, şanssız kanallar tarafından rafa kaldırıldığı bir dönemde yaşıyoruz. Uzun emeklerle çekilen dizinin aylar süren hazırlık çalışmalarının ardından yayına gireceği söz konusu. Ancak bazen durum istenildiği gibi gitmez ve tüm çabalara rağmen 3-5 bölüm sonra yayından kaldırılır.

Bu büyük çabalarla son zamanlarda risk almak zorlaştı. Oyuncuların risk alması için dijital alan daha kabul edilebilir hale geldi! Ekranda birkaç bölüm oynayıp dizi bitirmek yerine artık garantili dijital dizilerde yer almayı tercih ediyorlar.

Bu isimlerden biri de Ozan Dolunay'dı. Dolunay, Kanal D'deki dizisinin hayal kırıklığına uğramasının ardından Gain adlı yeni dijital platform için çekilecek bir dizide rol alacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın Twitter'da verdiği bilgiye göre, Bizi Ayıran Çizgi adlı dizinin çekimleri Şubat ayı ortasında başlayacak ve Ozan Dolunay ile Hazal Subaşı ortak olacak. Subaşı son olarak Çukur dizisinden ayrılmıştı.

Sadece iki kişilik olan dizi, Bir Kadın ve Bir Erkek dizileri ile Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya dizileri formatında daha önce izlediğimiz bir mini dizi.

Dizinin yönetmenliğini Soner Caner üstlenirken, senaryosunu Tolga Afşin Kaya yazıyor. 5 bölüm halinde çekilecek mini dizinin her bölümü 15 veya 20 dakika sürecek.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments