Menu

İyi Günde Kötü Günde dizisi yeniden çekiliyor ama durum başka!


Televizyongazetesi.com/Detay – Star TV ekranlarında yayınlanan romantik komedi dizisi beklenen reytingi alamayınca final yaptı. Tanıtımlarıyla dikkat çeken ve komik olayları aşk üçgeninde anlatan bir dramdı. Aynı zamanda kanal, hüzünlü bir geçmişin izlerini de taşıyan diziye fazla şans vermedi ve düşük reyting nedeniyle 6 bölümden sonra parçayı kaldırdı.

Bu kadar kısa sürede ekrandan kaldırılması, oyuncuların yanı sıra seyircilerin de kınamasına neden oldu. Tüm bu çaba, çaba, iddia, kısa sürede boşa gitti! Dizide rol alan Elçin Sangu da kanalın bu tavrını eleştirdi.

Ozan Dolunay ve Yasemin Allen'ın da yer aldığı dizinin finalinin ardından bu karar Elçin Sangu'nun ekrana dönmesini bekleyen hayranlarından eleştiri aldı.

Menkul kıymetlerin hikayesi bilinmiyor ama Türkiye'de güzel bir gün, kötü bir gün dizisi Arapların ilgisini çekti. İlginç bir gelişme az önce ortaya çıktı.

Türk televizyonlarında 6 bölüm olarak final yapan dizinin Arap versiyonu şimdi çekiliyor! 4 ayın ardından diziyle ilgili bu haber şaşırttı! Tv100'de verilen bilgiye göre İyi Günler Kötü Gün'ün Arap versiyonu çekilmeye başlandı.

Dizinin Türkçe versiyonunun da yapımcısı olan O3 Media tarafından bugün (18 Şubat Perşembe) Arap oyuncularla yeni bir versiyon çekiliyor. MBC kanalında yayınlanacağı da bilgiler arasında yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Fikret Kadıoğlu üstleniyor.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments