Menu

İyi Günde Kötü Günde dizisinde Elçin Sangu ile Ozan Dolunay uyumu sanki iyi olacak!


Star’da yayınlanacak olan yeni dizi ‘İyi Günde Kötü Günde’, çok yakında seyircisi ile buluşacak. Yapımına O3 Medya’nın imza attığı ve başrollerinde; Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’in yer aldığı “İyi Günde Kötü Günde” dizisinin tam kadro fotoğrafı okuma provasından paylaşıldı.

Diziseverlerin en çok merak ettiği nokta Elçin Sangu ile Ozan Dolunay yan yana geldiğinde nasıl bir görüntü oluşacağı, uyumlarının nasıl gerçekleşeceği idi… Yan yana ilk kez fotoğraf veren ikilinin uyumu sanki iyi olacak gibi duruyor. Dizinin başrol oyuncuları enerjileri ve sempatiklikleri ile de iyi bir görüntü çizdi.

Yönetmenliğini Barış Erçetin’nin üstlendiği senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil’in birlikte kaleme aldığı “İyi Günde Kötü Günde” sete çıkmak için gün sayarken, dizinin tüm oyuncu kadrosu ilk kez okuma provasında bir araya geldi. Keyifli ve neşeli halleri objektiflere de yansıyan oyuncular uyumlarıyla da beğeni topladı.

Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, gibi usta isimleri aynı projede buluşturan dizinin oyuncu kadrosunda; Ali Yağcı, Deniz Işın ve Tugay Erdoğan gibi ünlü isimler de yer alıyor.

“İyi Günde Kötü Günde”, Nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla’nın izlemeye doyamayacağınız sımsıcak hikayesini renkli bir anlatımla ekrana taşıyacak.

‘İyi Günde Kötü Günde’ yakında Star’da…

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments