Menu

Jon Hamm ve Tina Fey, Maggie Moore(s) Filmi İçin Yeniden Bir Araya Geliyor


Daha önce 30 Rock ve Unbreakable Kimmy Schmidt dizisinde birlikte çalışan Jon Hamm ve Tina Fey, Maggie Moore (s) filmi için yeniden bir araya geliyor. Kara komedi dizisi Mad Men ile tanınan John Slattery yönetecek.

30 Rock gibi kült bir komedi dizisi ile izleyenlerin kalbini kazanan ve bu dizi ile iki kez Altın Küre ödülüne layık görülen Unbreakable Kimmy Schmidt'in yaratıcılarından biri. Tina Fey ve Mad Men, The Town, Baby Driver gibi yapımlarla tanınır Jon Hamm, Maggie Moore (lar) film için yeniden bir araya geliyor.

Daha önce 30 Rock ve Unbreakable Kimmy Schmidt dizisinde birlikte çalışan ikili, bu kara komedi filmi sayesinde izleyiciye unutulmaz bir izleme keyfi yaşatmayı hedefliyor.

Seyirciyi sessiz bir çöl kasabasına davet eden film, bir polis şefinin peş peşe cinayetleri çözme sürecine odaklanıyor. Aynı isimde iki kadının arka arkaya öldürülmesi bu şehre kaos getirecektir.

John Slattery, Jon Hamm ve Tina Fey ile Maggie Moore (s) filmini yönetecek

Maggie Moore (lar)

Mad Men filminde Roger Sterling karakteri ile dört Emmy Ödülü'ne aday gösterildi ve 2014 yapımı God & # 39; s Pocket filmiyle ilk yönetmenlik denemesini yaptı. John slattery yönetecek. Bu film sayesinde John Slattery ve Jon Hamm, Mad Men'den yıllar sonra yeniden bir araya gelecekler.

Korku klasiği Scream'in yapımcılarından biri olan John Slattery Cary woods onunla birlikte filmin yapımını üstlenecek. Filmin senaryosu aynı zamanda sinema endüstrisinde Ben Affleck ile 2006 yapımı Hollywoodland yapımı filmin senaristi olarak biliniyor. Paul Bernbaum kalemlik.

Filmin çekim ve vizyon tarihi hakkında net bir bilgimiz yok. Komedi dünyasının iki önemli ismini aynı çatı altında buluşturması, filmi merak etmemiz için önemli bir sebep. Merakla beklediğimiz film ile ilgili yeni gelişmeleri web sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Son tarih

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments