Menu

Justin Kurzel, Joker’ı İzledikten Sonra Yeniden Büyük Bir Bütçeli Stüdyo Filmi Çekmek İstediğini Açıkladı2016 Assassin Creed ile hayal kırıklığına uğratan Justin Kurzel, katıldığı bir podcast'de Todd Phillips'in Joker'ini izledikten sonra büyük bütçeli bir stüdyo filmi çekmek istediğini açıkladı.

Cannes Film Festivali'nden bir ödülle geri dönen ilk uzun metrajlı film Snowtown2015 yılında beyaz la büyük ekrana etkili bir giriş Macbeth adaptasyonu çekmek Justin Kurzel, 2016 yılında aynı adlı popüler video oyunundan sinemaya uyarlandı Assassin Creed filmde göründü.

Kariyerinde radikal bir karar veren ve ilk büyük bütçeli stüdyo filmini çeken Kurzel, bu filmden hayal kırıklığına uğradı ve olumsuz eleştirilerin merkezinde yer aldı. Geçen yıl, Assassin Creed'den daha küçük bir bütçeyle Kelly Gang'ın Gerçek Tarihi ile sinemaya döndü.

Assassin Creed ile bir stüdyo filmi çekmenin tüm aşamalarına ve getirdiği bazı kısıtlamalara tanıklık eden Justin Kurzel, Assassin'in Creed'inden sonra bir büyük bütçeli stüdyo filmi yapmak isteyip istemediğini açıkladı. Dördüncü Duvar.

Justin Kurzel: “Joker, Komik Bir Film olmasına rağmen Şaşırtıcı Bir Şekilde Auteur Odaklı Bir Filmdir.”

Çok sanatsal bir gişe rekorları kıran filmin çekilebileceğine ikna olan Justin Kurzel bunu açıkladı Tod phillips imzalı Joker Joker'i izledikten sonra tekrar büyük bir bütçe stüdyosu filmi çekmek istediğini açıkladı.

Çizgi roman uyarlaması olmasına rağmen, yönetmen Joker'in auteur işi olduğunu, Joker hakkında övgüyle sözlerle konuştu: “Joker'i izlerken gerçekten ilham aldım. Bunun auteur bir parça olduğunu düşündüm. Çizgi roman olmasına rağmen şaşırtıcı derecede auteur odaklıydı. Bence stüdyo filmleri yapan herkes için bu, seslerini Joker'deki kadar önemli tutabileceklerinin bir işaretidir. Bunun gerçekten takdire şayan ve şaşırtıcı olduğunu düşünüyorum. "

Bu açıklamalardan da anlaşılacağı gibi Kurzel, auteur kimliğine sahip başka bir büyük bütçeli stüdyo filmi yapmak için sıcak ve kendi vizyonunu ortaya koyuyor. Yönetmenin talebinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği bilinmemekle birlikte, suikastçinin deneyimlerini stüdyo filmindeki stüdyosundan etkili bir şekilde çekeceğini kullanacağını söyleyebiliriz.

Kaynak: Oynatma Listesi

Categories:   Film

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir