Menu

Kadın dizisinin Hatice’si Bennu Yıldırımlar’ın bilinmeyen özellikleri!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar, 3 sezon boyunca ekranda kalan Kadın dizisinde Hatice karakterini canlandırdı. Serinin üçüncü sezonunun başında ayrılan aktris harika bir kariyere sahip.

Rolünü hayattaymış gibi oynayan ve ekranda tamamen farklı bir havası olan güçlü bir oyuncu… Bennu Yıldırımlar, Özge Özder'in youtube kanalında misafir oldu. Oynatıcının bilinmeyen özellikleri de ortaya çıktı.

Özge Özder arkadaşını şu sözlerle anlattı: “Bennu'dan bahsedildiğinde aklıma gelen ilk şey bir zamanlar çok sıcak ve çok merhametli. Ne yaptığını bilmiyorum, çok basit bir kadın. Gülebilir ve onunla eğlenebilirsiniz. Sana anında düşündüren bir şey söylüyor. O dürüst bir insan. ”

Bennu Yıldırımlar, yönetmen olsaydı Özge Özder'i yüreğinden fışkıran bir rolle oynamak istediğini söyledi.

Bilinenlerin aksine Özge Özder, Bennu Yıldırımlar için "Kötü, çok sert, öfkeli, radikal, sivri bir rol oynamak istiyorum" dedi.

Bennu Yıldırımlar ve Özge Özder'in tanıdığı 2006 yılında Üç Kızkardeşler adlı tiyatro oyunu ile tanıştı. 3 yıl boyunca Desperate Housewives serisinde birlikte oynadılar. İkisi şimdi 12 Gece adlı tiyatro oyununu oynuyor.

Instagram'dan haberleri takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

Categories:   Film

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir