Menu

Kardeşlerim dizisi reytinglerde pik yaparsa şaşırmayın!


Geçen cumartesi akşamı ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşler dizisinin ilk bölümü iyi reytingler aldı ve sosyal medyaya yansımasının oldukça olumlu olduğu görüldü. Ancak diziye rağmen & # 39; öyküsü ve güçlü oyunculuk performansları, daha iyi reytingler alabileceği de değerlendirildi.

27 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak olan Kardeşler dizisinin yeni bölümünün reytinglerinin ilk bölümden çok daha yüksek olması bekleniyor. Bunun sebebi ise ilk bölümü kaçıran, olumlu yorumlardan etkilenen izleyiciler ve hikayeyi izlemek için ekrana gelme arzusudur. Pek çok kişi sosyal medyada diziyi izlemeye başlayacaklarını belirten yorumlar yapıyor.

Seyirci, tek sorunu yaşam mücadelesi olan dört kardeşin yürek burkan, sevgi dolu hikayesine sarıldı. Bu bekletme sayesinde Kardeşlerim dizisi cumartesi akşamlarına damgasını vuracak bir yapım. Reytingler oldukça yüksek olsa bile şaşırmaya gerek yok.

Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk'un başrollerini paylaştığı kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan gençlerin umut dolu hikayesini ekrana getiriyor. düştükçe yeniden yükselirler.

Peki ikinci bölümde ne olacak? İşte yeni bölüm fragmanı ve özet bilgiler:

"Hayatta benden başka tutunacak şubesi olmayan kardeşimi yetimhaneye götürdüm"

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel başlarını koyacakları bir yer buldu. Teyzeleri Şengül, çocuklardan kurtulmanın yollarını ararken, dramlarından yararlanma fırsatını kaçırmaz. Akif Atakul, nedenini örtbas etmek için elinden geleni yapar.

Önündeki her engeli ortadan kaldırmayı başaran Akif'in yolu bu kez beklenmedik bir şekilde büyük bir çıkmaza girer. Kadir, kardeşlerine bakmak için sabah akşam iş ararken Ömer ve Oğulcan beklenmedik bir soruna neden olur. Bu olay, zengin ve fakir çocuklar arasındaki bitmeyen çatışmanın başlangıcı olacak.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments