Menu

Kırmızı Kamyon reytinglerde kötü başladı ama izleyenleri de çok etkiledi!


Show TV’nin 10’uncu Evi imzalı merakla beklenen dizi ‘Kırmızı Kamyon’ dün akşam ilk bölümüyle ekran yolculuğuna başladı. Kahraman itfaiyecilerin hayatlarını hiçe sayarak hayat kurtarma mücadelesi izleyicileri ekrana kilitledi. İtfaiyecilerin canları ve çetin mücadelelerinin yanı sıra, karısının bir yangında hayatını kaybetmesinin ardından hayatı alt üst olan itfaiye başçavuşu Uğur’un çetin mücadelesi ve kızı Ömrüm ile yaşadığı duygusal anlar derinden başardı. izleyiciyi ilk bölümden etkiler. Dizinin reytinglerinin çok düşük olması beklenmiyordu. Dün akşam yayınlanan dizi, Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Doğum Evin Kader, Masumiyet, Benim Adım Melek dizileriyle rekabet etmekte zorlandı. İlk bölüm için oldukça dikkatli davranan ekip, Show TV’nin bir süredir devam ettiği tanıtımların yanı sıra izleyiciyi diziye çekemedi. İkinci bölüm itibari ile dizinin daha çok izleyiciye ulaşacağı beklentisi var.

Dün akşam yayınlanan ‘Kırmızı Kamyon’un ilk bölümünde Uğur’un karısının ölümüne neden olan yangının faillerini bulmak ve kızı Ömrüm ile yeniden bir araya gelmek için verdiği zorlu mücadele ekrana geldi. Yangına müdahale etmek için harekete geçen Uğur ve itfaiyesi büyük başarılar elde etti. Hiç kimseyi geride bırakmak istemeyen Uğur, düşünmeden kendini alevlere atarak binada mahsur kalan küçük bir çocuğun hayatını kurtardı. Alevler arasında zor anlar yaşayan Uğur’a destek Komutan Tolga’dan geldi. Tolga Uğur’a yardım etti ve hem çocuğu hem de Uğur’u kurtardı. İtfaiye ekibinin hayat kurtarmak için kendi hayatlarını hiçe saydığı bu heyecan verici anlar büyük beğeni topladı.

İtfaiyenin söndürme çalışmaları sürerken Uğur, kalabalık arasında gördüğü bir adamı tanıdı. Karısını kaybettiği yangında bu adamı gören Uğur, yakaladığı kurşunun peşinden gitti. Uğur, arkadaşından adamın plakasını aramasını istedi ve adı Nazım olan bu adamın ev adresine ulaştı. Adrese giden Uğur, Nazım’ın yakasına sarılsa da, Nazım çıktıkları kavgada kaçmayı başardı. Uğur, adamı kovalamaya devam ederken, Nazım ona bir araba çarpınca şok oldu.

BABA VE KIZIN DUYGUSAL ANLARI

Uğur, hem meslektaşı hem de eski yakın arkadaşı Cem ile kızı Ömrüm için hukuk mücadelesi içindeydi. Bir zamanlar Uğur’un yakın arkadaşı olan Cem, kız kardeşinin ölümünden Uğur’u sorumlu tuttu ve yeğeni Ömrüm’ün ailesiyle mutlu bir evde büyümesini istedi. Duruşma gününde Uğur ile Ömrüm arasında yaşanan duygusal anlar izleyicilerin gönlünü fethetti. Babasını özleyen ancak Cem’in eşi Zehra’nın etkisi altında kalan Ömrüm, herkesi derinden etkiledi. Zehra’nın küçük kıza düşkünlüğü dikkat çekti. Ömrüm’ün vesayeti için açılan davada hakim, tarafları dinledikten sonra davaya adli psikolog atamaya karar verdi. Adli psikolog Yonca, hem Uğur’un hem de Cem’in evini kontrol etti. Yonca’nın kararı Uğur’un tüm hayatını etkileyecektir.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İlk fragman, Red Truck’ın ikinci bölümünden yayınlandı. Uğur’un kızı Ömrüm’ü gördüğü duygusal tanıtımda söylediği sözler heyecanı artırıyor. Eşinin ölümüne sebep olan kundakçıların peşine düşen Uğur, emri veren isme ulaşmak için mücadelesini sürdürürken, itfaiye kurtarma çalışmaları sırasında meydana gelen patlama dehşete sahne oldu.

Kırmızı Kamyon’un merakla beklenen yeni bölümü 7 Nisan Çarşamba günü saat 20: 00’de Show TV’de!

Youtube kanalımızda özel içerik

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments