Menu

Kırmızı Oda dizisinde Sadi gerçeği ortaya çıkıyor!


Cuma akşamlarının sevilen dizilerinden Kırmızı Oda reytinglere damgasını vurmaya devam ediyor. Güçlü hikaye kurgusu ve zaman zaman katılan ünlü isimlerin yüksek performansı ile seyircinin heyecanını her zaman yüksek tutan dizi, bu sezonun en başarılı yapımlarından biri olduğunu kanıtladı.

26 Şubat Cuma akşamı dizinin 26. yeni bölümü ekranlarda yerini alacak. Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümünde neler olacağına dair detaylar ortaya çıktı. Uzun süredir dizide yer alan Kumru (Aslıhan Gürbüz) Şenol'dan gördüğü şiddete dayanamıyor ve babaannesine Servet'in yaşadıklarını anlatıyor.

Nazlı (Pınar Deniz) Doktor Hanım'ın sözlerinden hayatının eksik kısımlarını keşfederken; Recai, Nazlı ile evlenmeden önceki hayatını Doktor Hanım ile paylaşır. Babasız büyümenin zorluğuyla uğraşan Sadi (Erkan Petekkaya), üvey annesinin evinde gördüğü kötü muameleye bile anlayışla yaklaşarak Doktor Hanım'ı şaşırtır.

OGM Pictures yapımı ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek karakterlerin gerçek hayat hikâyelerini içeren işinden uyarladığı "Kırmızı Oda" yirmi altıncı bölümü ile 26 Şubat Cuma günü TV8'de olacak.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments