Menu

Koronaya yakalanan Eda Ece, Yasak Elma dizisine ne zaman dönecek? İşte yanıtı…


Televizyongazetesi.com/Detay – Pazartesi akşamları Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinde Yıldız'ı canlandıran Eda Ece'nin geçen hafta koronavirüse yakalandığı ve dizinin yeni bölümlerinde rol alamadığı öğrenildi. Oyuncunun tedavisinin devam ettiği ve durumunun iyi olduğu da biliniyor. 100. bölüm çekimleri sırasında Eda Ece'nin hastalanmasıyla senaryo hızla değişti.

Dizi setinde çekimler sırasında çok üşüdüğünü anlatan paylaşımlarıyla dikkat çeken oyuncu, hayranlarına ve sevgililerine hasta olup olmadığını sordu ve Eda Ece, "2 gün sürer" yanıtını verdi. Ancak birkaç gün sonra Eda Ece'nin korona olduğu öğrenildi.

100. bölüm heyecanını Instagram sayfasında paylaşan oyuncu, ne yazık ki sadece Yasak Elma'nın "Dalya" diyeceği yeni bölümün çekimlerinde rol aldı.

İzleyici, bu akşam yayınlanacak 100. bölümde bazı sahnelerde Yıldız'ı görecek. Oyuncunun hastalığının ortaya çıkmasının ardından senaryo değiştirildi ve onunla sahneler yapıldı.

Eda Ece'nin sete ne zaman döneceği de merak konusu oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş tv100'deki yazısında Eda Ece'nin 101. bölümde geri döneceğini duyurdu.

Oyuncunun Yıldız karakteri ve eşi Çağatay'ın doğum günü sahnesinde olamayacağı ve bebeği Halit Can'ın ateşinin gösterileceği ve bu aşamada olmamasının da bu nedenle atfedileceği belirtiliyor.

Eda Ece her zaman olduğu gibi 101. bölümde sette olacak. Oyuncuya, televizyongazetesi.com olarak kısa sürede iyileşmesini diliyoruz.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments