Menu

Kuzey Yıldızı dizisinde ayrılık var!


North Star dizisinin yeni bölümü bu akşam Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin başrollerini paylaştığı dizinin yeni eğlenceli hikayesi büyük ilgi görecek. Kuzey ve Yıldız karakterlerinin herkesten uzaklaşma ve uzaklaşma kararı yeni bölümde her şey dikkat çekecek. Toplamda oldukça iyi reytingler alan dizinin yeni bölümünde neler olacağına dair detayları burada bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk'ın bu akşam ekrana gelecek 52. bölümünde Mine'nin sürprizi herkes üzerinde soğuk duş etkisi yarattı. Hayatını sağlıklı bir hamilelik süreci geçirmesi için alan Yıldız'ın Kuzey için savaşacağı bir cephe daha açıldı. Ancak Kuzey, yılmaz. Ailesi için elinden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyor. Bir süre stresten uzak durmak ona ve Yıldız'a çok iyi gelecek.

Kuzey ve Yıldız uzaklaşmanın çaresini bulsalar da bıraktıkları hayat eskisi gibi devam etmeyecektir. Herkes çil gibi dağılmış durumda. Kızlar sürpriz isimleriyle kendilerini bambaşka bir maceranın içinde bulurken, Sefer bir anda kendilerini sokaklarda buldu. Tehlike, en beklenmedik zamanda tekrar kendini gösterecektir.

Ersoy Güler'in yönettiği, yönetmenliğini Ersoy Güler'in üstlendiği Aslıhan Güner ve İsmail Demirci, dizide Aslıhan Güner ve İsmail Demirci rolleri paylaşırken, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Cengiz Bozkurt, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de vardı. dizide. rol almak.

North Star-First Love bu akşam 20: 00'de yeni bölümüyle Show TV'de.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments