Menu

Kuzey Yıldızı dizisinde Sefer’in başı büyük bir belada!


Yapımcılığını Sürç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Ersoy Güler'in üstlendiği Kuzey Yıldızı-Birinci Aşk'ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin üstlendiği dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Hüseyin Soysalan ve Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de yer alıyor.

Bu akşam ekrana gelecek olan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk 53. bölümde ağır yaralanan ve hastaneye kaldırılan Sefer, tek başına gittiği yolda ölümle yüz yüze geldi. Haberi alan ailesi Sefer'i eve getirmeye çalıştı ama ikna edemediler. Sefer bir kez kalbi kırılır, kendi başına devam etmeye karar verir. Sokaklara yeniden yerleşen Sefer'in başı derde giriyor. Ama bu büyük bir sorun.

Kuzey ve Yıldız'ın yokluğunda tehlikeyle karşı karşıya olan sadece Sefer değildir. Kuzey kızları da kendilerini hiç tahmin etmedikleri bir olaylar zincirinin içinde bulurlar. Hem Kuzeyin hem de kızlarının başı büyük belada. Ama eski hayatlarından bir süre uzaklaşmak için ellerinden geleni yapan Kuzey ve Yıldız uzak durmayı başarabilecek mi?

Cumartesi akşamlarının sevilen dizilerinden biri olan North Star, toplamda iyi reytingler alarak gücünü korurken, AB grubunda düşük oranlar alarak şaşırttı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam 20: 00'de yeni bölümüyle Show TV'de olacak.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments