LeBron James, Komik Looney Tunes Devam Filminde Yükseliyor

LeBron James Komik Looney Tunes Devam Filminde Yukseliyor
Kategori: Dizi Film
Temmuz 18 2021
: 0

LeBron James, Komik Looney Tunes Devam Filminde Yükseliyor

LeBron James, nesiller boyu Looney Tunes hayranlarını memnun edecek zekice bir devam filminde uçuyor. Space Jam: Yeni Bir Miras basketbol süperstarı, oğlunun sevgisi için mağdur edilmiş bir yapay zeka ile savaşıyor. Baba ve oğulun hikayeye uyması kuşkusuz hokeydir; ama komik çizgi filmler, destekleyici karakterler ve kaygan yön, bir aile eğlencesi smaç için bir araya geliyor. Warner Bros., kendini yaygın bir şekilde tanıtma konusunda aşırıya kaçıyor. Film, esasen stüdyo ve onun fikri mülkiyeti için iki saatlik bir reklam filmi.

Space Jam: Yeni Bir Miras geri dönüyor Lebron James mücadele eden bekar bir annenin zavallı çocuğu (Alex Huerta) olarak. Bir arkadaşından kullanılmış bir Nintendo Gameboy alır. Dikkat dağınıklığı, odağını kaybetmesine neden olur ve sonuç olarak takım zarar görür. Antrenörü tarafından cezalandırılıyor. Ona inanılmaz bir yetenek diyen, ama kendini büyük olmaya adamazsa, ailesini asla yoksulluktan kurtaramayacak.

İLGİLİ: LeBron James, Devam Filminin Başarısını Tetikleyerek Space Jam 2 Haters’a Geri Döndü

Günümüzde Los Angeles, LeBron’un en küçük oğlu Dom (Cedric Joe), babası tarafından sürekli olarak baskı altındadır. Bir video oyunu programcısı olmak istiyor ama LeBron potansiyeline ulaştığını düşünmüyor. Lebron, Dom ve bir aile dostu Malik (Khris Davis), stüdyo yöneticileriyle (Sarah Silverman, Steven Yueng) tanışmak için Warner Bros. partisine gider. “Server-verse” algoritmaları, drumroll lütfen…Al G Rhythm (Don Cheadle), Lebron’un benzerliğini kullanarak her şeyi kapsayan bir sosyal medya ve pazarlama stratejisi olan “Warner 3000″i hazırladı. LeBron bu fikirle alay edince, şeytani yapay zeka onu ve oğlunu dijital olarak kaçırır. LeBron, Dom’u kurtarmak ve “sunucu ayetinden” kaçmak için yeni bir “Goon Squad”a karşı bir basketbol maçı oynamak zorunda kalır.

Space Jam: A New Legacy’nin başlaması biraz zaman alıyor. İlk on beş dakika, sergi oluşturmak için biraz yavaş. Film daha sonra bir komedi roketi gibi havalanıyor. LeBron’un “sunucu ayeti”ndeki maceraları oldukça mizahi. LeBron ve Bugs Bunny (Jeff Bergman), dağınık Looney Tunes çetesini toplamak için diğer Warner Bros. dünyalarını keşfediyor. The Matrix, Metropolis ve Harry Potter’daki şakaları tiyatromda seyircileri kahkahalarla güldürdü. Bu sahneler, çeşitli çizgi filmlerin çılgın tepkileriyle akıllıca yapılır. Büyükanne, birkaç komik anıyla şovu neredeyse çalıyor.

Yönetmen Malcolm D. Lee (The Best Man, Girls Trip) yardımcı oyuncu kadrosuna bolca ekran süresi veriyor. Komedi değeri katıyorlar ve LeBron’un filmin oyunculuk ağırlığını taşımasına yardımcı oluyorlar. Don Cheadle, birçok kişiliğe sahip fantastik bir kötü adam. NBA tarihindeki şöhreti ve yeri olan LeBron’a karşı pek çok kötü eleştiri alıyor. Diğer basketbol harikaları da (Anthony Davis, Damian Lillard, Diana Taurasi) LeBron’la acımasızca alay etmek için katılıyor. LeBron eleştirmenlerini tanıyor ve filmin fotoğraf çekmesine izin veriyor. Bu hoş bir sürpriz oldu. Michael Jordan gibi bir egomanyak, ilk Space Jam filminde böyle bir riyaya asla izin vermezdi.

Space Jam: A New Legacy klasiği geri getiriyor Looney Tunes zafer için karakterler. Bugs Bunny, Daffy Duck, Elmer Fudd, Yosemite Sam, Tweety, Sylvester, Marvin the Martian ve tüm çocukluk favorilerimi yeniden görmek harikaydı. 21. yüzyıla ait bir CGI yükseltmesiyle aynı derecede komik ve sevimliler. Space Jam: A New Legacy, Warner Animation Group, Proximity Media ve Springhill Company tarafından üretildi. 16 Temmuz’da Warner Bros. tarafından sinemalarda gösterime girecek ve aynı anda HBO Max’te yayınlanacak.

Konular: Space Jam 2, HBO Max, Akış

Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yazara aittir ve Movieweb’in resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir.

Source link

Best Kadın

Blogger