Lol Bebek Boyama Siteleri

Lol Bebek Boyama 2
Kategori: Kızlar İçin
Haziran 24 2021
: 1129

Lol Bebek Boyama, yani adı LOL olan yeni doğmuş bir bebeğiniz var. Ona özel bir isim vermek istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınızdan emin değilsiniz. Orada kal. Bebeğinize gerçekten benzersiz bir isim vermenin birkaç kolay yolu vardır. Yaptığına sevineceksin.

Lol Bebek Boyama Resimleri

Oğlunuza veya kızınıza hamile olduğunuz ilk söylendiğinde, ilk tepkiniz muhtemelen “HOLYO! Bu şimdiye kadarki en havalı şey!” oldu. Pekala, şimdi oradaydın ve o ilk duygu gibisi yok. Şimdi, merak ediyorsunuz, “Bebeğime adını nasıl veririm?”

Lol Bebek Boyama

Bir yol, bir LOL bebek ismi boyaması kullanmaktır. Bazı insanların isimlerine göre en güzel erkek bebek/kız resimlerini yapacak kendi özel sanatçıları vardır. Bitmiş parça sanatçı tarafından elle boyanacak ve bir fiyat karşılığında satılacaktır. Bu, bebeğinize isim vermenin harika bir yoludur. İnsanlar onu görmek isteyecek, onlara gösterebilirsin ve her gördüklerinde seni düşünecekler!

lol bebek boyama kitabı almak istiyorsanız buraya tıklayın. Yada sitemizde olan Oje Nasıl Çıkar konumuza bakabilirsiniz.

Tamam, bu aslında oldukça eğlenceli ve birçok ebeveynin yaptığı bir şey… ama aynı zamanda pahalı. 200 doların altına kendi işlerini yaptıran arkadaşlarım var! Ama mesele bu değil. Mesele şu ki, bu rotaya gitmek zorunda değilsiniz. Aslında, bankayı bozmadan gerçekten eşsiz bir bebek ismi alabilirsiniz!

Lol Bebek Boyama Nasıl Yapılır ?

Tamam, işte nasıl çalıştığı. Bebeğinizin ismi için internette fikir ararken, birçok bebek ismi web sitesi bulacaksınız. Bazıları size gerçekten harika fikirler verecek ve diğerleri pahalı olacak. Bazılarının harika tabloları var ama özgür değiller. Ve bazıları, şey, sadece sıkıcılar. Ücretsiz bebek ismi resimleri olan web sitelerini bulmanız ve içine bebeğinizin en sevdiği renkle birlikte kendi bebeğinizin adını yazmanız gerekir.

Lol Bebek Boyama 2

Yapmanız gereken tek şey, üzerinde çalışabileceğiniz boyutta olması gereken bebeğinizin bir fotoğrafını çekmek (çok küçük olmamalı yoksa dağılır) ve bir fotoğraf sitesine yüklemek. Web sitesini görebilir ve bebek, ebeveynleri ve arka plan rengi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz arka plan rengini seçin ve ardından web sitesine yüklemek için resme tıklayın. Diğer tarafta seçtiğiniz isim parlak pembe harflerle görünecek ve yüzlerce seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Size sadece birkaç dolara mal olacak!

Lol Bebek Boyama İsimleri

Ve şimdi, sizi olası bir sorun hakkında uyaracağım. İstisnai olarak zor veya benzersiz bir bebek ismi seçerseniz, web sitesi bunu kabul etmeyebilir ve dileğiniz reddedilir. Bu web siteleri bu şekilde çalışır; Kullanmanıza izin vermeden önce çocuğunuzun adını istediğinizden oldukça emin olmaları gerekir. Ayrıca sanatçı bir arkadaşınız yoksa bu süreç inanılmaz derecede zaman alıcı ve zor olabilir. O halde dikkatli olun ve birisinin size bu konuda yardım etmesini sağlayın!

Lol Bebek Boyama Sayfaları

Umarım bebeğinizin odası için ücretsiz bir isim çizimi kullanma konseptini beğenirsiniz. Aptalca olduğunu biliyorum ama internette bu yöntemi kullanan biri tarafından oluşturulmuş harika görünen bebek isimleri gördüm ve siz de bunlardan bazılarına sahip olabilirsiniz. İşiniz bittiğinde bebeğin hala sevimli olduğundan emin olun! Ayrıca, önce en iyi bebek ismi web sitelerini araştırmanızı tavsiye ederim. Kesinlikle harika olan birkaç harika şey buldum ve onları da kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Best Kadın

Blogger