Lüks Bir Yolculukta Nasıl Anlaşma Alınır?

Luks Bir Yolculukta Nasil Anlasma Alinir
Temmuz 18 2021
: 0

Lüks Bir Yolculukta Nasıl Anlaşma Alınır?

Seabourn, Crystal, Silversea ve Regent gibi 6 Yıldızlı gemi turlarından biriyle lüks bir gemi yolculuğuna çıkma fırsatınız olduysa, gemi yolculuğunun gerçekten ne kadar muhteşem olabileceğini bilirsiniz. Güzel konaklama ve kaliteli restoranlardan lüks yolculukları yenmek zordur.

Harika deneyimlerin çoğu kişisel hizmetle ilgilidir. Ortalama lüks yolcu gemisi yolcusu mürettebat üyesi oranı yaklaşık 1.5’tir. Ortalama toplu pazar yolcusunun mürettebat üyesine oranı, mürettebat üyesi başına yaklaşık 3 misafirdir. Ama elbette, tüm bu ek personel daha yüksek bir fiyatla geliyor.

Ana kruvaziyer gemilerinde çok sayıda reklamı yapılan fırsatlar görseniz de, Best Kadın’da bu tür fırsatları lüks yolculuklarda, belki de son dakika pazarlığında almanın mümkün olup olmadığını merak ettik. Cevabı bulmak için gemi yolculukları ve son dakika gemileri konusunda uzmanlaşmış ulusal bir seyahat şirketi olan Vacations To Go’ya başvurduk.

Vacations To Go için özel projeler ve grup satışları direktörü Cheryl Cunningham, lüks yolculuklarda nasıl anlaşma sağlanacağı konusunda bize bilgi verdi.

şifre: Kişi genellikle lüksü bir anlaşmayla ilişkilendirmez, fiyatı ortalama bir gemi yolculuğundan binlerce dolar daha fazla olan lüks bir gemi gezisi bir yana, ancak yapılacak herhangi bir anlaşma var mı?

Cheryl: Kesinlikle, lüks yolcu gemilerinin çoğu fırsatlar sunma konusunda adım attı, ancak beklediğinizden biraz farklı. Rekabetçi olmak için fiyatları düşürdüğü ana akım kruvaziyer hatları gibi değiller. 6 Yıldızlı kruvaziyer pazarında, herkese kaliteli bir program sunmak için gemilerini doldurmaları gerektiğini anlıyorlar ve pandemi ile kalemlerini keskinleştirmek ve gerçekten büyük indirimler sunmak zorunda kaldılar.

Örneğin, Crystal Cruise Line’ın 1 Eylül 2021’e kadar bir kitabı var ve süit teklifi başına 4500 dolara kadar tasarruf ediyorsunuz. Seabourn, şimdi rezervasyon yaptığınızda ve tam ödeme yaptığınızda %10 indirim sunuyor. Silversea, fiyatları %83’e varan oranda düşürdü, ayrıca belirli seferlerde, 31 Temmuz’a kadar rezervasyon yaparsanız, reklamı yapılan fiyatlar üzerinden %15’e varan ekstra indirim alabilirsiniz. Silversea, gemide bahşişler, uşak hizmeti, sınırsız internet ve şarap ve alkollü içkiler dahil ücretsiz içecekler içerir.

Regent ayrıca %74’e varan tasarruf sağlayan çeşitli seferlere sahiptir. Buna ek olarak, kabin başına 500$’a kadar gemi kredisi ve belirli seferlerde ücretsiz yükseltme alırsınız. Lüks bir Regent gemisinin peşin fiyatına sınırsız kıyı gezileri, bahşişler, sınırsız Wi-Fi ve kaliteli şaraplar ve birinci sınıf alkollü içecekler dahil sınırsız içecekler dahildir.

şifre: Lüks yolcu gemilerinde son dakika fırsatları var mı?

Cheryl: Kruvaziyer dünyasında ‘son dakika’ 90 gün içinde. Kruvaziyer şirketlerinin ürünlerini satması havayollarına göre çok daha zordur. Ayrıca 6 Yıldızlı bir seyir hattı ile beklediğiniz hizmetleri sunabilmek için gemilerinin kapasitelerine yakın olması gerektiğinin de farkındalar.

Kruvaziyer hatları, kapasitelerine ulaştıklarında nerede olduklarını görmek için 8 ay sonra aramaya başlayacaklar. Şu anda, birçok insan COVID 19 ile yurtdışına seyahat etmek konusunda hala tereddütlü olduğundan, 2021’in geri kalanı ve 2020’nin ilk birkaç ayı için fırsatlar, bu kruvaziyer hatlarının çoğunun sunacağı en iyi fırsatlar olacak.

şifre: 90 günün altında gemi seyahati planlama yeteneğine sahip Prime kadınına ne dersiniz?

Cheryl: Çok şey bulmanın anahtarı, gemi yolculuklarında uzmanlaşmış bir seyahat acentesiyle birlikte olmaktır. Bu kruvaziyer hatları, bu özel ürünleri en büyük kruvaziyer gemilerine rezervasyon yapanlara gönderir. Diğer seyahat türleri için rezervasyon yapan acenteler bu tekliflerden haberdar olmayabilir.

Vacations to Go gibi şirketler, lüks yolculuklarda bu fırsatları duyacak ilk ve bazen tek şirketlerdir. Bu teklifler kısa sürelidir ve uzun sürmez. Gelen tekliflere göre web sitemizi bazen günde birkaç kez güncelliyoruz.

şifre: Lüks bir gemi yolculuğu rezervasyonu yapmak ve tasarruf etmek isteyen birine en iyi tavsiyeniz nedir?

Seyahat etmek istedikleri bir destinasyona göz kulak olmaya başlamalarını ve indirimli bir fiyat bulana kadar tekrar kontrol etmelerini tavsiye ederim. İlk tercih ettiğiniz destinasyonlarda hemen bir anlaşma bulamayabilirsiniz. Örneğin, Crystal’ın önümüzdeki yıl bir Akdeniz gezisi rezervasyonu için şu anda gerçekten iyi teklifleri var. Akdeniz ilk tercihiniz olmayabilir, ancak sonunda seyahat etmek istediğiniz her yere gideceksiniz, sadece istediğiniz sırayla değil.

şifre: Lüks yolculukla ilgili harika ipuçları için teşekkürler Cheryl.

Önümüzdeki ay nehir gezintisi, hangi hatların en iyisi olduğunu ve nehir gezinizde tasarrufları ne zaman ve nerede bulabileceğinizi öğrenin.

Sonrakini Okuyun:

Kolay Yaz Seyahati Fitness

Covid Sonrası Avrupa Yaz Gezileri

Bu makaleyi beğendin mi? Kaydolun (ücretsiz!) ve size her hafta bunun gibi harika makaleler göndereceğiz. Buradan ücretsiz abone olun.

Source link

Best Kadın

Blogger