Menu

Maraşlı dizisinde herkesin dilinin ucundaki söz doğru çıktı!


TelevisionGazetesi.com / Detay – ATV'de yayınlanan Maraşlı dizisinin ilk 6 bölümü çok başarılı geçti. Her hafta reytinglerini artıran dizinin 7. yeni bölümü de merakla bekleniyor. Bakalım geçen hafta Çukur dizisini geride bırakan Maraş iyi bir imaja sahip mi ve bu hafta Yasak Elma'yı geçebilecek mi?

Alina Boz ve Burak Deniz'in başarılı performansıyla taçlandırılan Maraşlı dizisinin 7. bölümü çok heyecanlı olacak. Özellikle herkesin aklına gelen, dilinin ucuna kadar ulaşan ama bir şekilde koyamadığı bir olay meydana gelir. Savaş karakteri aslında öldürülen Ömer Tokgöz'ün oğlu … Yıllar önce ailesine babasının intikamını öğretmeye çalışıyor …

Maraş dizisinin pek çok hayranı bu olasılığı düşündü ve olayların başlangıcı ve gelişmesinden emin değildi. Ancak bu gerçek 7. bölümde netleşecektir. Savaş, Ömer'in oğlu olduğunu ilk kez açıklayacak. Soru şu: Savaşın annesi kimdir? Veya Mahur Ömer'in kızı olabilir mi? Peki Mahur ve Savaş kardeş olabilir mi? Elbette şimdilik bu sorunun cevabı yok.

Diğer bir konu ise Necati'nin tüm bu olaylardaki rolü nedir? Necati, Maraş dizisinde en şüpheli olanıdır. Ancak bu aynı zamanda bir aldatmaca da olabilir. Bu akşam yayınlanacak olan dizinin 7. bölümünün ikinci fragmanı yayınlandı.

Ayrıca Mahur'un dokunuşlarından Maraşlı'ya daha fazla bağlanmaya başladığını da hissedebileceksiniz.

İşte Maraşlı dizisinin 7. bölümünde neler yaşanacağına dair detaylar:

Maraşlı ve Mahur, Zeliş'i hastaneye götürür. Maraş halkı savaşın bu ihaneti yaptığından emindir ve onu öldürmeye yemin eder. Mahur, Zeliş'in yaşadıklarından kendini sorumlu tutuyor. Zeliş artık Maraşlılarla iletişim kurmuyor. Maraş yıkıldı. Maraş halkı savaştan nasıl intikam alacak?

İlhan ve Ozan, Savaş'la görüşmeye gidecek ve Savaş yeni işlerini anlatacak. İlhan protesto ediyor, ancak artık tükenmiş durumda. Karar verir ve Ozan'ın evine gider. İlhan'ı Ozan'ın evinde bekleyen tehlike ne olacak?

Nevzat, Savaş'ın maskeli adamlarından birini buldu. Adama işkence ederek, bu olayı Savaşın yaptığını onaylar. Maraşlı, adamıyla tek başına adrese geldiğinde Savaş'a bir not gönderir. Maraş ve Savaş'ın büyük yüzleşmesinde ne olacak?

Mahur, Necati ve İlhan eski fotoğraf albümlerine bakarken Ömer'in fotoğrafını görüyor. Necati, Mahur'a Ömer hakkında önemli bilgiler verir. Mahur ve Maraşlı bu bilgiyi takip ediyor. Maraşlı ve Mahur'un öğrenmesi hem Maraşlılar hem de Türel ailesi için bomba etkisi yaratacak!

Gerçek karavanda göründü. Ömer oğlu savaş …

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

Categories:   Film

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir