Menu

Maraşlı dizisinde Serhat Kılıç ile Kerem Atabeyoğlu ikilisi yürek parçaladı!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Pazartesi akşamları ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Maraşlı dizisinin 8. bölümü dün akşam ekrana geldi. Dizinin 5-6 arası reyting alan son bölümde öyle bir sahne vardı ki seyirci o anda tutuklandı.

Burak Deniz ve Alina Boz'un rol aldığı dizinin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşandı. Sedef Hanım'ın bıraktığı videoyu izleyen aile, büyük gerçeği öğrendi. Omar'ın ölüm sebebi Aziz Bey'di ama onu öldüren o değildi. Dizide Serhat Kılıç tarafından başarıyla canlandırılan Necati'nin, babasını vurmak üzereyken Ömer'i tüfekle öldürdüğü ve Sadık'ın gömdüğü ortaya çıktı.

Necati'nin bu durumda olması da şok edici bir sahnede anlatıldı. Odasındaki tüm kitapları bırakan Necati, gençliğinde katil olmanın ağırlığını yaşarken bu sırrı yıllarca taşıdı. Sadece babasıyla arasındaki bir durumdu.

Aziz Beyin'in oğlu Necati'ye neden soğuk yaklaştığı da ortaya çıktı. Çünkü Necati'ye her baktığında Ömer'i hatırlıyordu. Serhat Kılıç ve Kerem Atabeyoğlu'nun ağlayarak sinir krizi geçirdiği sahneler seyirciyi derinden yaraladı. İki ünlü ismin muhteşem performansı sosyal medyada da konuşuldu. Her iki oyuncu da karakterlerin duygularını ekran seyircisine yansıtarak yürek burkan oldu.

Ömer'in hayatını mahveden, Sedef'i elde etmek için onu hapse atan ve ölümüne sebep olan Aziz Bey, Maraşlı ile ipleri de kırdı.

Dizideki bir diğer şok edici sahne de Maraş'ın istihbarat subayı olmasına giden süreçlerdi. Aileyi aylarca takip ettiği ve Mahur'u en zayıf halkası olarak gördüğü ve hatta ilk anlardan ona sevgiyle yaklaşacağına karar verdiği ortaya çıktı.

Ancak seyirci, Maraş'ın New York'a giderken New York'taki Mahur'a bakmasına gerçekten aşık olabileceği fikrine kapıldı. İstihbaratçılar onu aşk konusunda uyardı. Bu tehlikeli bir yoldur. Maraş ailesine girmek için Mahur'u mu kullandı yoksa gerçekten ona aşık mı oldu? Bu soru işareti akılda kaldı.

Maraş hayranları şimdi 8 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak 9. yeni bölümü dört gözle bekliyor.

Youtube kanalımızda özel içerik -> @ tvmazgazetesi.com

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments