Film

Marvel’ın Secret Invasion Dizisinin Oyuncu Kadrsou Şekilleniyor

[ad_1]

Marvel’s Secret Invasion serisinin oyuncu kadrosu şekilleniyor. Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn ve Kingsley Ben-Adir’in ardından Emilia Clarke ve Olivia Colman tarafından işe alınmak üzere.

Marvel, başlangıcı Jake Gyllenhaal sinema dünyasının ünlü isimlerini yapımlarına dahil etme yolculuğuna devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Christian BaleThor’un devamı Aşk ve Gök GürültüsüOynayacağını öğrendik. Sonra Altın Küre birincisi Oscar Isaac‘içinde Ay Şövalyesi Dizilerde yer alacağını öğrendik. Gizli İstila Marvel isimli Marvel dizisi sürpriz isimlerden oluşan kadrosuyla bu amaca hizmet eden yapımlar listesinde yerini aldı.

Marvel yapımı Disney + dizisi Secret Invasion’un oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Son zamanlarda kadroda Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn ve Kingsley Ben-Adirİçerdiği seriye dahil edilecek Olivia Colman Firma ile görüşmelerin devam ettiği haberini sizlerle paylaştık. Deadline’ın raporuna göre, dizinin kadrosuna katılmak için Emilia Clarke Onunla yapılan görüşmeler son aşamaya geldi. Dizinin kadrosunu şekillendirecek bu görüşmeler olumlu çıkarsa Olivia Colman ve Emilia Clarke birlikte Marvel evrenine ilk adımlarını atacak.

Emilia Clarke, Secret Invasion dizisinde rol alabilir

Marvel Sinematik Evreni’nin Spider-Man Far From Home ile kapattığı üçüncü fazın ardından Wandavision dizisi dördüncü faza başladı. WandaVision ile başlayan dördüncü etabın altında gerçekleşecek yapımlardan bir diğeri ise Secret Invasion serisi. Aynı isimli çizgi romandan uyarlanacak dizinin ana hikayeye ne kadar sadık kalacağı ise bir sır olarak kalıyor. Ancak günün sonunda bunun bir Marvel yapımı olacağını düşünürsek, uyarlamadan çok ilham alacağını düşünmekte fayda var.

Captain Marvel filminin spin-off serisi tarzında olması beklenen Secret Invasion, şekil değiştirebilen Skrull adlı uzaylı ırk etrafında şekillenecek. Dünyanın en yüksek otoritelerine bile sızan Skrull’lar, önemli siyasi isimlerin ve süper kahramanların yerini alarak tehlike oluşturacak ve kahramanlarımızın bu sorunu nasıl çözeceği ekranlara yansıyacak.

Henüz detaylar gizli tutulsa da şimdiden büyük merak uyandıran dizi ile ilgili gelişmeleri oyuncu kadrosuna dahil edilmek üzere röportaj yapılan isimlerle takip edebilirsiniz.

Kaynaklar: Çeşit, Son Tarih

[ad_2]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün