Menu

Maskeli ve bandanalı Demet Özdemir! En doğal haliyle Hilal Altınbilek! Şahika’ya laf atan Nesrin Cavadzade!


Televizyongazetesi.com/Detay – Sevilen dizilerin sevilen oyuncuları sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Demet Özdemir, Hilal Altınbilek ve Nesrin Cavadzade’nin üçü de dizileriyle ekrana gelen son paylaşımlarına bir göz atalım.

Özdemir, daha önce rol aldığı romantik komedi dizisinin ardından drama dizisi ile başarısını katlıyor. Genç oyuncu, sakin ve kendinden emin adımlarla kariyer basamaklarını tırmanıyor.

Dizileri yurtdışına satıldıkça yabancı hayran sayısını da artırdı. Özellikle İtalya’da çok popüler bir isim olmayı da başardı.

Demet Özdemir sosyal medyada ilgiyle takip edilen bir isim. Oyuncunun instagram paylaşımları, hayranlarının ilgiyle izlediği içeriklerle renkleniyor.

Son gönderilerinden ikisi aşağıda. Oyuncu, dizi setinde bir şans yakaladığı bir gün cilt bakımı yapıyor. Yüzüne maske takan Özdemir, bu durumu hayranlarıyla paylaştı.

Başka bir gönderide bu kez oyuncunun arabada ve trafikte olduğu görülüyor. Saçına taktığı bandana ile güzelliği ile beğenildi.

Hilal Altınbilek, ATV’nin sevilen dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın yıldızı. Oyuncu Züleyha karakteri ile ekrana geliyor ve dönem kıyafetlerinde zarafeti ve güzelliği ile dikkat çekiyor.

Başarılı oyunculuğu ile kariyerinde önemli bir yere sahip olan dizi, hayran kitlesini de büyütmüştür. Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da takipçilerini mutlu ediyor. Aşağıda dizinin setinde fragmanda aldığı bir poz var.

Hilal Altınbilek’in makyajsız fotoğraf çekmeyen ünlüleri, makyajı ve saçları yapılmadan ısrar ediyor, en doğal haliyle bakıyor … Oyuncu bu pozla adeta karmaşık olmadığını ortaya koyuyor …

Yasak Elma dizisinde Şahika karakteri ile gündemde olan Nesrin Cavadzade de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip. Oyuncunun rol aldığı filmleri ve dizileri yakından takip eden bir seyirci var.

Cavadzade, Yasak Elma’da seyirciyi ters köşeye çeviren bir karat çalıyor. Başarılı oyunculuğu ile Şahika’ya hayat veriyor.

Oyuncu Şahika karakteri ile o kadar çok eğleniyor ki duygularını gizleyemiyor ve Instagram paylaşımlarına eklemeler yapıyor. Herkesi şok eden 103. bölümde Yıldız’ın kabus gördüğü o sahnelerde Şahika kıyafeti, konuşmaları ve hayata bakışıyla normal bir insana dönüştü.

Ancak her şey kabusa dönüşünce Şahika yine ‘yılan’ hallerine döndü! Nesrin Cavadzade de o yapışkan, entrikacı ve ölümcül role dönen Şahika için ‘Çözümüme geri döndüm’ yorumuyla sizi gülümsetiyor.

Youtube kanalımızda özel içerik

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments