Menu

Masum 3 Mart Çarşamba 346. Bölüm Fragmanı İzle


Ekranların sevilen günlük dizisi Innocent – Saathiya, 3 Mart Çarşamba günü 346. bölümü ile ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Yeni bölümde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Karşılıklı karakterlerle iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı "Saath Nibhaana Saathiya", "Masum" adı altında Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

346. bölümde; Gora ve Kokila arasındaki gerilim nihayet tatlıyla ilişkilendirilir. Gora, torununu Mira ile evlendirmek ister. Mira evlenmeyi kabul edecek mi? Kokila, arkadaşı Gora'nın öldüğü düşüncesiyle harap olur. Ama hiçbir yerde hareket etmiyor ve şaka yaptığını söylüyor. Gora ve Kokila arasındaki buzun erimesi Kokila'yı çok mutlu eder.

Gora, Kokila'yı affettiğini söylese de içeriden bir intikam planı geliştirir. Gora, Mira'yı torunuyla evlendirmek istediğini belirtir. Bu teklif karşısında şok olan Kokila ve Gopi, Gora'nın talebini kabul eder. Mira evlenmeyi kabul edecek mi?

Giaa Manek ve Rucha Hasabnis'in rol aldığı Masum, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya, ekranlarda fırtınalar estiriyor. Bhagwan Yadav ve Pawan Kumar'ın yönetmen koltuğuna oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören Masum, her gün 16.10'da Kanal 7'de.

Birbirlerine tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi'nin hikayesinin anlatıldığı masum saflık, seyirciye aşkı ve gerçek aşkı hissettirecek. Gopi'nin ailesi öldüğünde, amcası onu evlat edinir ve onu kendi çocuklarından ayıramaz. Gopi, sevgi dolu kalbiyle herkesin dikkatini çekiyor. Okuma yazma bilmeyen Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünüyor.

Öte yandan Rashi, annesi Urmila gibi çok zeki ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi'nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışıyla başlar. Kokila, gelini olarak Gopi'yi seçer. Aham, Gopi'nin okuma yazma bilmediğinin farkında olmadan bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu macera, Rashi için bambaşka sürprizlere hamile.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum, her gün 16: 10'da Kanal 7 ekranlarında …

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis, Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Youtube kanalımızda özel içerik -> @ tvmazgazetesi.com

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments