Menu

Masum 380. Bölüm Özeti 6 Nisan Mahkemede Büyük Şok


Masum dizisinde Koki, Gopi'nin elini başına koyar ve Mira ile ilgili şikayetlerini geri almasını ister. Hetal ve Gopi, Koki'nin bu sefer yanıldığını söylüyor. Gora, Vidya'dan evini terk etmesini ister. Şaravan, kadının kocasıyla birlikte olması gerektiğini söyler ve Vidya ile gideceğini söyler. Mira, bu kargaşa sırasında Daram'ın ziyaretine gitti. Masum Nisan 6 Özeti devam ediyor.

Innocent 380. Bölüm Özeti

Daram, Mira'yı ne kadar sevdiğini anlar ve sürekli onun hakkında düşünür. Mira uyuduğunu düşünerek onu parmaklıklar arkasından izliyor ve gözyaşlarına boğuluyor. Daram gözlerini açtığında Mira'yı görür. Mira hemen depolanır. Daram on tane gördüğünden emin. Gopi, Mira'yı merak ederken Mira gelir ve Daram'ı göreceğini söyler. Gopi neden gittin diye sorar. Mira nedenini bilmediğini söylerken, Gopi yarın bir duruşma olacağı için ona gidip dinlenmesini ister.

Daram'ın duruşmasının ertesi gün yapılması için ne söyleyeceği konusunda Gora Durga'yı uyarır. Şaravan ve Vidya evden ayrılırken Durga'nın kutsamalarını alırlar. Giderken Gora Durga'nın sarisine basıyorlar. Durga düşmek üzereyken Vidya onu son anda yakalar. Gora, Durga'yı devirmek istediğini kabul ediyor ve ona gazetelerde bahu cinayetlerini hatırlatıyor. Vidya, zavallı Durga'yı odasına götürür ve onlara Sharavan'a gitmeyeceklerini söyler. Durga'nın hayatı tehlikede iken gitmesinin doğru olmayacağını söylüyor.

Ertesi sabah duruşmadan önce, Durga Modi evine gelir ve davadan vazgeçmek için Gopi'nin ayağına düşer. Mira Daram beni karısı olarak bile kabul etmediğini söylerken Gopi de senin gibi kadınlar yüzünden Daram kadınlarını taciz ediyor olabileceğini söylüyor. Durga, Daram'a Mira için yaptıklarını hatırlatırken Mira, Gopi'nin haklı olduğunu ve onun izinden gideceğini söyler.

Kokila, Mira ve Daram'ın evliliğini bitirmesi için Gopi'yi uyarır. Gopi haklı olduğunu ve Daram'ın cezalandırılacağını söylüyor. Gora, duruşmadan önce Gopi'yi tehdit eder. Gopi, senin yüzünden kadın olmaktan utanmaya kararlı olduğunu bir kez daha gösteriyor. Daram mahkemeye çıkarılır ve Mira'yı bir kez görmek istediğini söyler. Gopi buna izin vermiyor. Daram'ın ısrar ettiği gibi, Jigar bunun herkesin toplum içinde buluşmasının bir sorun olmayacağını söylüyor.

Daram, sadece gözlerine bakacağını ve Mira'ya bakacağını söylüyor. Mira ağlarken Müfettiş Daram'ı mahkeme salonuna götürür. Mahkeme başladı. Gora'nın sık sık bağırması savcıyı kızdırır ve tekrar bağırırsa onu dışarı atacağını söyler. Daram'ın avukatı söz alır ve Mira'ya Daram ile evli olduğunu bilerek evlenip evlenmediğinizi sorar. Mira evet demek için başını salladı.

Daha sonra avukat, Mira'nın karaktersiz olduğunu ve babasının parası için onun yaşındaki biriyle evlendiğini söylüyor. Daram artık dayanamıyor ve avukatın boğazına sarılıyor ve Mira'm hakkında böyle konuşamayacağını haykırıyor. Mahkemede derin bir sessizlik hüküm sürerken Mira gözyaşlarını tutamaz. Daram daha sonra Mira'ya tecavüz etmeye çalıştığını itiraf eder. Gora aptal olduğunu söylüyor. Yargıç Mira'ya döner ve Daram'ın size tecavüz etmeye çalışıp çalışmadığını sorar. Mira hayır diyerek herkesi şaşırtır.

Hakim, Daram'ın suçsuz olduğunu ve davanın düştüğünü açıkladı. Mira mahkeme salonundan çıkar. Mira tapınağa geldi. Tanrı'dan Daram'ın suçlu olmadığını kanıtlamak için bir şeyler göndermesini ister. Bu sırada telefonu yere düşer ve Daram ile geçirdiği günün videosu açılır. Daram'ın suçlu olmadığını anlar. Masum Nisan 6 Özeti Bitti.

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments