Menu

Masumiyet başlamadan sette kriz çıktı! Deniz Çakır, başka karavan istedi!


Televizyongazetesi.com/Detay – Merakla beklenen Masumiyet dizisi setinde patlak veren kriz, sosyal medyanın gündeminde! Başrollerini Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ'un paylaştığı dizinin yayın tarihi geçtiğimiz günlerde belli oldu. 24 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak olan dizinin ilk bölümü daha başlamadan ilginç bir haberle geri döndü!

Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği Masumiyet setinde yaşanan krizin ardından sahne arkası bilgileri iki oyuncunun da Deniz Çakır'a tepki göstermesi karşısında şaşırdı! Gazeteci Birsen Altuntaş'ın sosyal medya hesabından verdiği bilgiye göre Çakır, karavanını küçük buldu.

Oyuncuların setlerde giyinip dinlenmeleri için hazır tutulan kervanlar artık daha yaygın hale geldi. Artık birçok oyuncuya özel karavan verilirken, bazı oyuncular da birlikte karavan kullanıyor.

Deniz Çakır kendisine tahsis edilen kervanı beğenmeyince kriz çıktı! Sahne arkası bilgilerine göre daha büyük bir kervan isteyen oyuncunun yaşadığı gerginlik sonrasında bir gerilim daha ortaya çıktı!

Karavanını küçük bulan ve rol arkadaşları Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın kullandığı karavana yerleşen oyuncu, bu hamlesiyle iki genç oyuncunun tepkisini aldı! Masumiyet setinde 7 kervan olduğu da söyleniyor.

Kervan krizinin nereye varacağını bilmiyoruz ama dizi başlamadan önce yaşanan bu kriz perde arkasındaki durumu gözler önüne seriyor! Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ'un kervanı bu krizin ardından merak konusu oldu!

Diziyle ilgili detaylar şu şekilde:

Ömür Atay'ın yönetmenliğini yaptığı, Sırma Yanık'ın yazdığı "Masumiyet" dizisi 24 Şubat Çarşamba akşamı ilk bölümü ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Dizide Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Gidişoğlu, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Adin Külçe, Almina Günaydın ve Rüçhan Çalışkur gibi başarılı isimler yer alıyor.

Dizinin konusu kısaca şöyle; Evli ve iki çocuk babası olan Bahar'ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela'nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşında bir üniversite öğrencisi değil, babasının başka biriyle evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur.

Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yaparsa yapsın ne olacağını engelleyemez. Ela'nın 19. doğum gününde Bahar ve ailesinin hayatı sonsuza dek değişir.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments