Menu

Masumiyet dizisinde Hülya Avşar’ı ya çok sevecek ya da nefret edeceksiniz!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Yakında Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ ile Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Masumiyet dizisinde rol alacak olan Hülya Avşar iddialı sözler söyledi. 6 yıl aradan sonra tekrar dizi setlerine geri dönen ünlü oyuncu, Deniz Çakır karakteriyle yüz yüze gelen bir anneye hayat veriyor. İki annenin çocukları yüzünden düşecekleri durumlarla ilgili hikaye, Avşar'ın kızının dikkatini çekti.

Hülya Avşar, yapımcı Faruk Turgut'un Gold Film imzalı dizinin kabul edilmesinde çok rolü olduğunu ve her yapımcı ile çalışamayacağını belirterek, Masumiyet dizisinin hikayesini çok beğendiğini belirtti. Dizide herkesin çok iyi performans gösterdiğine değinen Avşar, izleyicinin çok şaşıracağını söyledi. Deniz Çakır'ın Kadın Dilerse adlı ilk dizisinde birlikte oynadıklarını hatırlatan Avşar, Bir Kadın Anatomisi filminde de Mehmet Aslantuğ ile çok iyi bir ikili olduklarından bahsetti.

Hülya Avşar da dizinin öyküsü ile ilgili merakı artıracak sözler söyledi. Tam bir bıçak sırtı hikayesi olduğunun altını çizen oyuncu, “Anne çocuklarının yaptıklarından dolayı yaşanmaması gereken duyguları yaşamak zorunda kalan anneler… Onları çok beğendim. Beni ya çok sevecekler ya da çok nefret edecekler. İkinin biri. Sevgi ve istekle oynadığım çok keyifli bir hikaye ”.

Dikkat çeken bir diğer unsur ise Avşar'ın canlandıracağı karakterin sevilecek ya da nefret edilecek biri olmasıydı. İşte ünlü oyuncunun açıklamaları:

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

Categories:   Film

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir