Menu

Masumlar Apartmanı dizisinde izleyici en çok ne istiyor, ne istemiyor?


TelevisionGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranında Salı akşamları seyirci ile buluşan Masum Apartmanları, 2020-2021 sezonunun en başarılı yapımı olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Eşkıya Dünyaya Hakim Olmayacak, büyük bir gelişme olarak dikkat çekti. AB ve ABC1 gruplarında TRT1 serisi neredeyse rakipsizdir ve 14. oranı bile aşabilen güçlü bir izleyici desteğine sahiptir.

23 Şubat Salı akşamı yayınlanacak olan Masumlar Apartmanı dizisinin 23. yeni bölümü öncesinde yayınlanan fragman izleyiciyi çok şaşırttı. Safiye ve Naci sahneleri yine üzülecek. Gülben ve Esat'ın buluşmasıyla Han'ın mankenleri yakması dikkat çekiyor. Masumlar Apartmanı dizisi hayranları ise sosyal medya platformlarında senaryo yazarlarına mesajlar göndererek isteklerini iletiyor.

Artık dizinin interaktif bir ortamda ilerletilmesi gerekiyordu. Senaristler, sosyal medya paylaşımları ile izleyicinin ne istediğini ve istemediğini anlar. Bunun senaryoyu ne kadar etkilediği bilinmemekle birlikte günümüz dünyasında sosyal medyayı takip etmeden ve izleyicilerin geri bildirimlerini bilmeden ilerlemek yanlış bir yaklaşım olur. Peki Innocent Apartments hayranları ne istiyor?

Diziyi seven milyonlarca dizi hayranının en önemli beklentisi ise 13 bölüm boyunca hikayede kalması planlanan Naci'nin durumu. Tansel Öngel'in canlandırdığı Naci karakterinin diziye veda etmesini istemeyen dizinin takipçileri, bunun Safiye için çok kötü şeyler getireceğini hemen biliyorlar. Bu nedenle "Naci'yi hemen öldürme senarist" gibi yorumlar sıklıkla paylaşılıyor.

Naci'nin ölmesini istemeyen izleyicilerden bir başka öneri ise şöyle: "Yalvarırım senarist, Naci'yi komaya sokun ama lütfen ölme. Naci ölürse reyting düşer."

Bir başka dizi hayranı ise "Senarist Esat'ı Gülben'e aşık et, herkes şaşıracak" diyor. Senaristin aklı varsa bu ikiliye bir fırsat verecektir ”diyor ve şimdi bu karakterin sevgiye tutunmasını bekliyorlar.

Başka bir yorumda ilginç bir istek var. Elbette bu esprili bir yorum: "Sevgili senarist, lütfen İnci'nin gereksiz babasının canını alın ve haber vermeden Naci'nin hayatını değiştirin."

Ege ve Neriman sahnelerinin artmasını isteyen seyirciler var. Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümünde neler olacağına dair ilk bilgiler fragmanla verildi. Dizide yine önemli olaylar var. Bakalım talep edenlerin beklentilerine uygun sahneler olacak mı?

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments