Menu

Masumlar Apartmanı dizisindeki tuhaf görüntü dikkat çekti!


Televizyongazetesi.com/Detay – TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apart 23. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Yeni bölümde diziyi takip edenler için çok özel anlar yaşandı. Yıllarca evinden ayrılamayan Safiye'yi bir şekilde ikna eden Naci, onu sinemaya götürerek herkes için farklı bir heyecan yarattı. O anları ekrana kilitleyerek izleyenler, Safiye'nin nihayet travmasından kurtulmaya başlamasıyla oldukça mutludur.

Tabii ki seyircinin bir tarafı Naci'nin hastalığı yüzünden acı çekiyor. Çünkü kısa süre içerisinde diziden ayrılacağı biliniyor. Naci karakterini canlandıran Tansel Öngel'in konuk oyunculuğu 13 bölüm olarak planlanmış ancak hikâye nedeniyle biraz daha uzun olduğu söyleniyor.

Ancak bu durumun uzun sürmeyeceği karakterin hastalığının ilerlemesinden de anlaşılıyor. Bu arada Naci ile Safiye'nin sinemaya gittikleri sahnede amatör bir sahne vardı ve bunu fark edenler bu durumu Innocent Apartments gibi bir diziye eşleştiremedi!

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı dizinin yeni bölümünde Naci, bir şekilde konuşarak Safiye'yi sinemanın önüne götürüyor. Caddenin karşı tarafında sinemanın bulunduğu binaya bakan ikili.

Fakat montaj sırasında binanın üzerine yerleştirildiği belli olan sahnede, devasa 'Sinema' komut dosyası binaya son derece amatör bir şekilde yerleştirilmiştir! Öyle ki alttaki pencerenin üst kısmını da kaplıyor. Öyle açık ki sonradan yerleştirdiği o sahneyi gören bazı izleyiciler, bu amatörlüğü diziyle eşleştiremeyeceklerini sosyal medyada belirttiler.

Bu arada sinemadaki afişler güzel bir sürpriz oldu. Sinema, gerçek dışı filmlerin afişleriyle süslendi ve tüm afişlerde dizideki oyuncuların isimleri vardı.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments