Menu

Masumlar Apartmanı setinin sürpriz bir ziyaretçisi vardı!


TRT1 ekranlarına damgasını vuran Televizyongazetesi.com/Detay – Masum Daireler dizisi, sezon başından bu yana Salı akşamlarının vazgeçilmezi oldu. Dizi reytingleriyle birinciliği kimseye kaptırmıyor. Ekranda yer alan bir diğer ilginç dizi, Kırmızı Oda ve Masum Apartman yeni sezon yapımları hakkında en çok konuşulanlar. Bu dizilerin hikayelerinin gerçek olması da izleyicilerin ilgisini çekmede önemli bir faktör.

OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği iki dizi ile birlikte TV8 TV8 dizisinin çıkış hikayesi Your Birth House is Your Destiny, diğer iki dizi gibi aynı yazarın kitaplarından da alıntılanıyor.

Psikiyatrist Doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun müşterilerinin gerçek hayat hikayelerinden aktarılan olaylar diziye konu oluyor ve büyük ilgi görüyor. Halen Kanal D için hazırlanan ve aynı yapımcı firmanın projesi olan Camdaki Kız, Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından diziye de uyarlanıyor.

Gülseren Budayıcıoğlu son dönemde ekrana damgasını vuran bir isim. Aslında ilk olarak İstanbullu Gelin dizisi ile tanınmıştır. Star TV'de yayınlanan İstanbullu Gelin'in hikayesi de aynı isimli kitaptan ilham aldı.

Sonrasında hikayesi çok değişse de çıkış noktası Gülseren Budayıcıoğlu'nun Hayata Dönüş adlı kitabından alıntılanmıştı. Gülseren Budayıcıoğlu, gerçek hayattaki çarpıcı ve sarsıcı olayları konu alan dizi ile adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Ünlü Psikiyatrist bu kez Innocent Apartments setine sürpriz bir ziyaret yaptı. Dizide Safiye'yi canlandıran Ezgi Mola ve Gülben'i canlandıran Merve Dizdar, takipçileriyle Budayıcıoğlu ile şu pozu paylaştı.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, müşterilerin hayatlarına dokunan çarpıcı hikayelerinin anlatıldığı dizi setinde bu kez oyuncularla hatıra fotoğrafı çekerek güzel bir anıya dönüştürdü.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments