Meghan ve Harry Evsiz Aileleri Desteklemek İçin Bağış Yaptı

Meghan ve Harry Evsiz Aileleri Desteklemek Icin Bagis Yapti
Kategori: Anne Bebek
Temmuz 18 2021
: 0

Meghan ve Harry Evsiz Aileleri Desteklemek İçin Bağış Yaptı

Meghan Markle ve Prens Harry, evsiz kalan hamile insanları desteklemek için büyük bir jestle muazzam miktarda bebek bezi bağışladı ve bunu görmeyi çok seviyoruz.

Sussex Vakfı Dükü ve Düşesi Archewell, evsiz hamile kadınları ve çocuklarını desteklemek için çalışan Los Angeles merkezli bir kuruluş olan Harvest Home bünyesinde yeni bir konutun açılmasını desteklemek için Pampers ve Proctor & Gamble ile ortaklaşa çalışıyor. konut ve destekleyici programlama.

“Paletler ve çocuk bezi paletleri …çok minnettarız!” Harvest Home ekibini Instagram’da yazdı. “Teşekkür ederim [for] annelerimizin ve bebeklerimizin evlerimizde ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarını sağlamamıza yardımcı oluyor!”

Bu bağış aslında Meghan ve Harry’nin Harvest Home’u ikinci kez desteklediğini gösteriyor. Archewell, Anneler Günü’nde, yüzlerce çocuk bezinin yanı sıra sakinleri iyi durumda tutmak için temizlik malzemeleri stoğu da dahil olmak üzere kuruluşun tüm bağış istek listesini yerine getirdi.

Archewell Vakfı’nın web sitesinde yayınlanan bir basın açıklamasında, “Hamilelik herhangi bir anne için savunmasız bir dönem olabilir, ancak beyaz olmayan hamile kadınlar ve yetersiz kaynağa sahip ve savunmasız topluluklardan gelenler için özellikle zor olabilir” diyor. “Harvest Home, bu kadınlara konuksever ve konforlu konutlar sunuyor ve annelik yolculuğuna daha güçlü bir şekilde başlamalarına yardımcı olan ve gelecek nesiller için ailelerine fayda sağlayan programlar sağlamak için büyük çaba harcıyor.”

Los Angeles County’de her yıl yaklaşık 5.000 hamile kadın evsizlik yaşıyor ve 2019’da evsizlik %16 arttı. Kadınlar bölgedeki toplam evsiz nüfusun %30’unu oluşturuyor.

Anneler Günü’nde Meghan, Lili’ye hamileyken Harvest Home’a ​​kişisel bir mektup yazdı:

Meghan, “Bir anne ve hamile bir anne olarak, topluluk desteğinin, güvenli ve erişilebilir hamilelik kaynaklarının ve besleyici bir ortamda güvenilir rehberliğin önemini derinden takdir ediyorum” diyor. “Bu bileşenler sadece fiziksel sağlığımız için değil, zihinsel sağlığımız için de gereklidir ve bu değerleri yaşayan şefkatli bir topluluğa liderlik ettiğiniz için sizi takdir ediyorum.”

“Kendi suçları olmaksızın başka yerlerden geri çevrilen kadınlar ve anneler için yaptığınız her şey için teşekkür ederim” diye yazıyor. “Herhangi bir annenin hamileliğin kırılgan döneminde ne kadar savunmasız hissettiğini düşündüğümüzde, beyaz olmayan ve yetersiz kaynaklara sahip ve savunmasız topluluklardan gelen hamile kadınlar için özellikle ne kadar zor olabileceğine dair bir bakış açısı kazanıyoruz. Umarım bir teklifi kabul edersiniz. Harvest Home sakinlerinin daha da yükselmesine yardımcı olmak için destek.”

Meghan, Harry ve Archewell ekibini, şefkatli hizmet yoluyla hamile kadınları ve ailelerini ayağa kaldırdıkları için yürekten alkışlıyoruz.

.

Source link

Best Kadın

Blogger