Menu

Menajerimi Ara dizisinde bir büyük usta katılıyor!


Pazar günleri Ay Yapım imzalı sevilen dizisi ‘Call My Manager’ yeni bölümünden ilk tanıtım izleyiciyle buluştu. Dizinin yeni bölümünde Ayla (İpek Türktan Kaynak), Dicle’den (Ahsen Eroğlu) şikayet etmek için ajansa geliyor ve Feris (Canan Ergüder) ile konuşuyor. Ceyda (Özge Borak), Dicle’ye Barış (Deniz Can Aktaş) hakkında kritik bir soru sorar. Bir çok başarılı film ve diziyi sanat hayatına koyan usta sanatçı Selda Alkor, bu hafta ‘Call My Manager”ın sürpriz misafirlerinden biri.

İlk tanıtımını ‘Call My Manager’ 32. bölümünde yayınlanan Türkiye efsanevi usta sanatçıları sayısız film ve televizyon dizisi ile bu hafta yer alan Selda Alger’e damga vurmak zorunda, ‘Menajerim çağıran yıldız isimlerinden biri. Selda Alkor, yıllardır kendisine eşlik eden sevgili seslendiricisini kaybetme korkusuyla karşı karşıyadır. Barış, son anda deneme çekiminden vazgeçtiği “Zor Yıllar” filmi için yine kolları sıvıyor. Bu kez rolü üstlenmeye kararlı olan Barış, Dicle’nin de büyük desteğini alıyor.

Dicle ve Barış’ı birlikte görmeye dayanamayan Ayla ajansta nefes alır. Ayla, Dicle’den Feris’e şikayet ederken Feris’in Dicle’yi savunması Ayla’yı daha da kızdırır. Dicle ve Kıraç’ın (Barış Falay) baba-kız anları ve Serkan (Serhat Teoman) ve Feris’in romantik anları izleyenlerin gönlünü ısıtacak bir bölümün sinyallerini verirken, Ceyda’nın Kıraç ile asansörde kaldığı anlar dikkat çekiyor. .

Ancak Ceyda, Dicle’ye Barış’ın kariyeri ve ikisi arasındaki ilişki hakkında önemli bir soru sorar. Dicle’nin cevabı ne olacak ise yeni bölüm hakkındaki merakı artırıyor.

Kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı ‘Call My Manager’ yeni bölümleriyle her pazar akşamı Star TV’de!

Youtube kanalımızda özel içerik

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments