Menu

Menajerimi Ara dizisinde büyük hatanın bedeli de büyük!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Pazar akşamları Star TV ekranında seyirci ile buluşan Menajerimi Ara dizisinde şu ana kadar 26 bölüm yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde dikkat çekici gelişmeler olacak.

Ahsen Eroğlu'nun canlandırdığı Dicle karakterinin yaptığı bir iyilik çok kötü bir olayla sonuçlanacaktır. Barış'la yakınlaşan Dicle, annesiyle de tanışacak. Barış'ın annesi Dicle'nin yüzüne gülüyor ama ardından oğlunu eleştiriyor. Barış aşkından vazgeçmek niyetinde değildir. Dizinin ana konusu ise Dicle'nin Barış'ın kavga ettiği Ömer'le ilgili sürpriz adımı olacak.

Dicle, EGO Ajansı ile tekrar çalışmak isterse Ömer'e yardım teklif etti. Barışa yardım etmek için harekete geçen Dicle'nin hamlesi kötü sonuçlanacak. Ömer'in kararsızlığından sonra Barış çıldıracak. Ömer'e herkese yumruk atan Barış, onun yüksekten yere düşmesine neden olacaktır. Bu Barış hareketi ona pahalıya mal olacak. Dicle de kendini suçlu görecek. Olayların nasıl gelişeceği ve başka neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Dizinin hayranları senaryoya tepki veriyor. Barış'ın kendisi için beklenmedik şeyleri olduğunu ve kariyerine son verme noktasına geldiğini söyleyen izleyiciler, dizinin AB grubu izleyicilerine hitap ettiğini, ancak senaristin tüm izleyiciyi kazanmak için olayların ortaya çıkması konusunda ısrar ettiğini yorumladı. İşte Yöneticimi Ara'nın 27. bölüm fragmanı:

Dizide Çınar, Kıraç'ı Ego Ajansını satmakla suçlamaktadır. Çınar Kıraç, Serkan nefreti nedeniyle kendisini ve Ego Ajansını satış yapmakla suçlarken, Kıraç bu duruma şiddetle karşı çıkıyor. Pharise, ikisi arasına girip bunu kimin birlikte yaptığını bulmayı önerir.

Oyuncularda; Ay Yapım, Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nu bir araya getiren 'Call My Manager'ın yapımcısı. Ekin Atalar, Yönetmenimi Ara'nın senaryosunu yazarken, Ali Bilgin yönetmen koltuğuna oturuyor.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments