Menu

Menajerimi Ara dizisinde düşündüren büyük bir sorun var!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ara Yönetimim, Pazar akşamları yayınlanan, farklı konsepti ile dikkat çeken ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip bir dizi. Aslında bu sezonun başarılı işlerden biri olduğu aşikar.

Ancak izleyenler açısından bir sorun olduğu gözlemleniyor ' şovun sahibi. AB grubunda iyi oranlara ulaşan seri, zaman zaman düşmesine rağmen hala toparlanabiliyor.

Toplam ve ABC1 gruplarında, seri, AB'de 3 ve 4 veya 5 derecelendirme elde eder. Ancak dizinin istikrarının olmadığı ve kemik izleyicisinin pek sadakat göstermediği görülüyor.

Toplamda 16. günü tamamlayan Call Manager AB'de 3. günü tamamladı. Yani bu önemli bir boşluk. Ayrıca dizinin AB'de yapıldığını ve toplamda düşüşte olduğunu görüyoruz.

Star dizilerinde çok iyi oranlar alan bir yapım yok. Yöneticim ara kanalın belki de en başarılı dizisi konumunda. Ancak, izleyici sadakatinde bir sorun var ve AB'deki düşüşler zorluklara neden olacak.

Son tahlilde dizinin hala çok iyi performans sergilediğini, Salı akşamlarından Pazar günlerine gelmenin çok güzel sonuçlar getirdiğini ve gelecek sezon için düşünülebilecek bir yapım olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments