Menu

Mesaj yağıyor! Demet Özdemir bugün en güzel günlerinden birisini yaşıyor!


Televizyongazetesi.com/Detay – Demet Özdemir, sosyal medyanın gündeminden düşmeyen, son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. Oyuncu, başrolünde İbrahim Çelikkol'un oynadığı TV8 dizisinin yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Genç oyuncu, enerjik ve doğal kişiliğiyle tüm çalışanların yanı sıra arkadaşları ve sette birlikte oynadığı oyuncular tarafından sevilen bir isim olmayı başardı.

Bu sosyal medya paylaşımlarında da görülüyor. Oyuncu, ortağı İbrahim Çelikkol ile dizide birlikte oynadığı Engin Günaydın ve Naz Göktan gibi isimlerle sık sık paylaşımlarda bulunuyor.

Aynı zamanda bazen kamera arkasında çalışan ekiple paylaşıyor. Bugün Demet Özdemir için özel bir gün. Çünkü oyuncu 26 Şubat 1992'de doğdu. Bugün 29 yaşına girdi.

Sana Bir Sır Vereceğim, Kurt Seyit ve Şura, Çilek Kokusu, No.: 309, Erkenci Kuş ve Doğduğun Evin Kader adlı yapımları ile ekranlara gelen oyuncu, son bölümüyle daha çok tanındı üç seri.

Günümüzde oldukça popüler bir isim haline gelen başarılı oyuncu, doğum gününde kendisine gönderdiği mesajlardan çok memnun.

Oyuncu ayrıca gelen mesajları takipçileriyle paylaşır. Kelimenin tam anlamıyla paylaşım yağmuruna tutulmuş olan oyuncunun sayfasında yayınlanan mesajlardan bazılarını görebilirsiniz …

Demet Özdemir'i en çok mutlu eden hediye annesinden geldi. Oyuncu doğduğu gün Hürriyet gazetesini hediye alarak annesinin bu özel hediyesine duygusal bir mesajla karşılık verdi.

Demet Özdemir'i mutlu eden bir başka mesaj da ablası Derya Özdemir'den geldi.

Dizide annesi Nermin'i beğenen Senan Kara, oyuncunun doğum gününü de görüntülü mesajla kutladı.

İbrahim Çelikkol'un eşi Mihre de mesaj gönderenler arasındaydı.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments