Menu

MTV Film ve TV Ödülleri, 16 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek


MTV Film ve TV Ödülleri (MTV Film ve TV Ödülleri), Los Angeles’tan canlı yayınlanacak efsanevi iki gecelik kutlama ile geri döndü. MTV Film ve TV Ödüllerini, 17 Mayıs Pazartesi günü ilk kez yayınlanacak olan “Film ve TV Ödülleri: Senaryosuz” töreni izleyecek.

MTV, 2021 MTV Film ve TV Ödülleri’nin 16 Mayıs Pazar günü Los Angeles’ta en iyi film ve TV şovlarını onurlandırmak için yapılacağını duyurdu. MTV, yıllık yıldızlarla dolu etkinliğinin ardından, türünün ilk örneği olan realite televizyonu ile ilgili her şeyi kutlayacak olan ‘Film ve TV Ödülleri: Doğaçlama’ etkinliğinin açılış törenini yayınlayacak. Gecede eğlenceli ve yepyeni favori realite şovlarının şaşırtıcı, kuralsız ve drama dolu anları kutlanacak.

Sunucular, ödül kazananlar, sanatçılar, ödül sunucuları ve kaçırılmaması gereken iki etkinlik için ek ayrıntılar yakında açıklanacak. Aralık ayında MTV, 80’lerden günümüze sinema ve televizyon tarihinin olağanüstü anlarına saygı duruşunda bulunan 90 dakikalık “MTV Film ve TV Ödülleri: Tüm Zamanların En İyisi” ni düzenledi.

Vanessa Hudgens’in ev sahipliği yaptığı Tüm Zamanların En İyisi etkinliği olan MTV, Travis Barker’ın Sia ve Steve Aoki ile yaptığı performanslar; Kevin Bacon, Kevin Hart, Sarah Michelle Gellar, Selma Blair ve Chadwick Boseman gibi en beğenilen aktörleri ödüllendirdi.

Daha fazla bilgi için MTVAwards.mtv.com adresini ziyaret edin, @ MTV’yi Facebook, Instagram, Twitter, TikTok ve YouTube’da takip edin ve #MTVAwards hashtag’ini kullanarak Facebook ve Twitter’da @MTVAwards’ı takip edin.

Youtube kanalımızda özel içerik

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments