Menu

Mucize Doktor dizisinde ilgiyi artırmak için Kırmızı Oda taktiği mi uygulanacak?


TelevisionGazetesi.com / DetayCuma akşamları tv8 ekranlarında izleyici ile buluşan Kırmızı Oda dizisi, ünlü isimlerin konuk olduğu ve hikayeye yeni isimler kazandırmaya devam eden bir yapım.

Güçlü hikayelerde güçlü oyunculuğu ile süreklilik sağlayan dizide 6-7 bölümden oluşan bir veya iki ünlü isim yeni bir hikaye ile diziye katkı sağlıyor. Bu durum seyircinin sıkılmasına engel oluyor ve her yeni ünlü isim bir farklılık ve zenginlik katıyor.

Red Room serisinin hikayelerini çok güçlü kılan bu döngü, reytinglerin her zaman yüksek olmasını sağlıyor. Mucize Doktor serisinde de benzer bir taktik kullanılacak mı? Bazı işaretler var ve bu da ilgi çekici.

Şimdiye kadar 50 bölümü yayınlanan Mucize Doktor'un 51. yeni bölümü 25 Şubat Perşembe akşamı ekrana gelecek ve 2 yeni ünlü konuk konuk olacak. Her iki isim de sadece bir bölümde prodüksiyonda yerini alacak.

Bu isimlerden biri Onur Dikmen diğeri Seda Demir'dir. Dizide tek bölümlük karakterlere hayat verecek ikilinin gelişi akla Kırmızı Oda taktiğini getirdi. İlerleyen bölümlerde de benzer durumlar meydana gelirse bunların planlı ve sürekli durumlar olduğu anlaşılacaktır.

Drama ekibinin Kırmızı Oda'ya benzer davranması, reytinglerde artışa neden olabilecek önemli bir gelişme. Biz izleyeceğiz ve göreceğiz.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments