Menu

Mucize Doktor dizisinde Nazlı’nın başı büyük dertte!


TelevizyonGazetesi.com / Detay – Perşembe akşamları Fox TV'de izleyiciyle buluşan Mucize Doktor dizisi 2. sezonuyla devam ediyor. Şimdiye kadar yayınlanan 51 bölümü bulunan dizi geniş bir izleyici kitlesine sahip. Ancak, notların ilgisini kaybetmeye başladığına ve notlarda son zamanlarda düşüş olduğuna dair bazı işaretler de var.

Başrollerini Taner Ölmez'in oynadığı dizinin hikayesi her hafta farklı konulara yer veriyor ancak ana karakterlerin hayatlarındaki değişimler biraz yavaş. Uzun bir aradan sonra Nazlı ile yeniden bir araya gelen Ali Vefa, artık daha mutlu. Nazlı'nın etkisi, Adil Hoca'nın ölümünden sonra Ali Vefa'nın iyileşmesinde hissedilir.

Sinem Ünsal'ın canlandırdığı Nazlı karakterinin başında büyük bir sorun var. Ezgi Asaroğlu'nun canlandırdığı Ezo karakteri, Ali Vefa'dan vazgeçme niyetinde değildir. Annesi Vuslat'ı ikna eden Ezo, bir maskeli balo düzenliyor. Ancak bu fikir Ezo'dan çıktı. Annesini ikna eden Ezo, bu topu Ali Vefa için düzenliyor.

Ezo, yeni bölümde Nazlı'nın başının belaya gireceğini anlatarak, "Hastane köşelerinde ağlarken karşımda mutluluk pozları göstereceğim, Nazlı'ya göstereceğim.

Vuslat büyük bir açıklama yapacak. Bu duyurunun ne olacağı da merak konusu … İşte 4 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan Mucize Doktor dizisinin 52. bölümünün ilk fragmanı:
.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments