Menu

Naz Elmas, kısa süren Kanal D dizi macerasından sonra yeni karar aldı!


TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Hatırlanacağı üzere ünlü oyuncu Naz Elmas Kanal D ekranına İyi Aile Babası olarak başladıktan sonra Babam Çok Değişti olarak konsepti ve adı yenilenen dizide kısa bir rol aldı. . 4 bölümde çok fazla Değişen Babam ile Kanal D ekranına gelen Naz Elmas, farklı bir deneyim yaşadı.

Komedi dizisinin yetişememesi ve reytingleri kaybetmesi dikkat çekerken, Naz Elmas konuk oyuncu iken dizi devam etse fazla kalamazdı. Ünlü oyuncu, önceki sezon Eşkıya Dünyasız Hükümdar dizisinde rol almış ve Sevda Meftun karakterine hayat vermiştir. Ancak dizinin hayranlarının karakter üzerine yaptığı ağır yorumlardan sonra hikayedeki varlığı 12 bölümün ötesine geçemedi.

Şu sıralar Naz Elmas, farklı bir rolle heyecanlanıyor. Tekrar setlere dönmeye karar veren oyuncu teklifi kabul etti. Leyla Hanım adlı yeni bir film projesinde rol alacak oyuncu, yakında kamera karşısına geçecek.

Türkiye'nin ilk kadın belediye başkanı seçilen Leyla Atakan Leyla Hanım'ın hayatı filmde anlatılacak. Naz Elmas, "İzmit halkının sevdiği önemli ve değerli bir insanı canlandırmaktan büyük heyecan duyuyorum." Dedi.

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments