Menu

Ne Ezgi Mola, ne Cansu Dere birinci olamıyor ama Ece Yaşar oluyor, bu işte bir yanlışlık var!


TelevisionGazetesi.com / Detay – Sosyal medya ortamında yükselen kadın oyuncular ile dizileriyle milyonları etkilemiş olanlar arasında büyük bir fark var … Dizinin popülaritesi ve dizideki en etkileyici kadın oyuncuların performansları göz önüne alındığında 2020-2021 sezonunda tartışmasız şu isimler paylaşılıyor: Ezgi Mola, Merve Dizdar, Cansu Dere, Hilal Altınbilek, Binnur Kaya …

Bu 5 isim şu anda ekranlarda yer alan en önemli projelerde başrol oynayan oyunculardır. 5 isim de tartışmasız bu sezonun en iyi performansları … Ancak bunun sosyal medyada bir karşılığı yok. Çünkü son araştırmalar gösteriyor ki daha az izleyici kitlesi olan dizilerin başrol oyuncuları ön planda …

Somera'nın araştırmasına göre 15 Ocak – 15 Şubat tarihleri ​​arasında "En Popüler Kadın Oyuncuları" listesi şu şekilde sıralanıyor: Ece Yaşar, Hande Erçel, Demet Özdemir, Biran Damla Yılmaz, Damla Sönmez.

Ancak bu 5 oyuncunun yer aldığı projeler sezonun ilk 5 dizisi arasında yer almıyor… Çukur dizisinde Karaca karakteri ile öne çıkan Ece Yaşar ilk sırada yer alıyor. Oyuncu, son zamanlarda özellikle sosyal medyada harika bir etkileşim yarattı. İkinci sırada reytingleri düşük olan Siz Eda Kapısı Hande Erçel yer alıyor. Demet Özdemir'in Doğduğunuz Ev iyi gidiyor ama bu orta dereceli bir dizi … Ayrıca Biran Damla Yılmaz da Dam dizisi ile iyi bir performans sergiliyor ama dizisi ortada. Ayrıca listede Çukur'dan Damla Sönmez de var.

Sonuç olarak; Milyonlarca insanı ekranda bir araya getiren en başarılı dizinin oyuncuları maalesef sosyal medyada bu kadar güçlü bir etkileşim sağlayamıyor.

Milyonlarca kişinin gözyaşı döktüğü Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola, Sadakatsiz dizisinde intikam isteyen kadınların sözcüsü Cansu Dere veya 3 sezondur olay yaratan Cansu Dere, Hilal Altınbilek Çukurova'da veya Kırmızı Oda'da. Binnur Kaya'nın geri dönüş yapmadığı en sevilen oyuncu listesi.

Bunun tuhaf olduğunu düşünmüyor musun?

Haberleri Instagram'da takip edin -> @tvdizianaliz

Abone ol

0 0 votes
Article Rating

Categories:   Film

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments