Netflix’teki En İyi 12 Alman Filmi (2021)

Netflixteki En Iyi 12 Alman Filmi 2021
Kategori: Dizi Film
Temmuz 18 2021
: 0

Netflix’teki En İyi 12 Alman Filmi (2021)

İşte İzlemeniz Gereken Netflix 2021 En İyi 12 Alman Filminin detayı. Netflix Alman Filmlerinin Love Me gibi harika hikayeleri var! (2014), Isi & Ossi (2020), Into the Beat (2020), The Strange House (2020), The Physician & More. Bu yazıda benim önerimi göreceksiniz ve eminim bu filmleri izledikten sonra beğeneceksiniz.

Netflix Almanca’da iyi filmler mi arıyorsunuz, merak etmeyin bu makale size çok yardımcı olacak. Bu, Almanya’da bulunanlar veya Almanya’da yaşayanlar için büyük bir şans, o zaman bu makale bu insanlar için çok iyi. Bazı kişilerin Alman Netflix’i Nasıl İzlenir hakkında bir sorusu var. Alman halkı çok güzeldir ve iyi içeriklerinin yanı sıra Filmler ve TV Dizileri ile ünlüdür.

Dark TV Series bir Alman Netflix Orijinal içeriğidir ve bu TV Şovu tüm dünyada çok ünlüdür. Bu diziyi de izlemenizi tavsiye ederim. Bu yazıda Netflix’te Alman Filmleri izleyeceksiniz. Bu büyük bir şans, ancak bu makale gerçekten yardımcı olduysa bize ihtiyacınız var. Şimdi size Netflix 2021’deki En İyi 12 Alman Filmi hakkında her şeyi anlatacağım | Netflix Alman Filmleri.

Beni sev! (2014)

Love Me, Ukrayna’daki modern ‘posta siparişi gelin’ endüstrisi aracılığıyla aşk arayışlarında çaresiz erkekleri takip eden karakter odaklı bir anlatı. Sasha, sonunda evli bir adamla çıkmaza giren ilişkisine son vermeye karar veren çekici, genç bir Ukraynalı kadındır. Bu Netflix’teki en iyi Alman Filmlerinden biridir. Geleneklere göre hiç tanımadığı bir kızla evlenmek zorunda kalan Cemal, amcası ve kuzeni tarafından yozlaşmış bir bekarlığa veda partisi için Türkiye’den Kiev’e sürüklenir.

Bir gece kulübünde yolları kesişince bu iki kayıp ruh için her şey değişir. Çocuk sahibi olmayı hayal eden Sasha, hamile kalmak için kullanabileceği tek gecelik bir ilişki görür. Cemal, Sasha’nın kendine güvenen bağımsızlığına hemen çekilir, bu yüzden evdeki kadınların aksine. Kültürler arası engellere rağmen, aralarındaki kimya yadsınamaz ve çok geçmeden gerçek aşkın derin duygusal deneyimine dönüşür. Alman Netflix Nasıl İzlenir bir sorum var, o zaman Netflix’i ziyaret edecek ve bu filmi arayacaksınız. Film, yabancı bir ülkede bir ortak bulma sürecinin tamamını vurgulayarak, Batılı erkek ve Ukraynalı kadın bakış açılarını gösteriyor.

Netflix’teki En İyi 13 Alman Dizisi

Isi ve Ossi’yi oynayan şovmenler arasında ve buna harika oyunculuklarıyla (hem Almanca hem de İngilizce) birleştiğinde gerçek bir bilim var. Harika bilim s/b ISI ve OSSI. Şüphesiz daha fazlasına ihtiyaç var. Herkes rolünü harika bir şekilde üstlendi, Müziği ve melodileri sevin. Hareket edecek, kıkırdayacak ve bu muhteşem filmi takdir edeceksiniz. Devamını bana ver. Lisa viscari inanılmaz bir şovmen.

Alışılmış bir romantik komedi, ama yine de hoş hoş. Isi ve Osi arasındaki büyük bilim ve yardımcı karakterler iyi bir dokunuştu. (Eşsiz ses ve anlayışlı altyazılarla mümkünse izlemenizi öneririm).

Çift tamamen bakımlıydı, eski moda Otobüslerini bir karavan evine çevirdi, tesislerde iyi bir anlaşma yaptı ve mahalle ürünlerinden lezzetli akşam yemekleri planlama seçeneğine sahipti. Olağanüstü meşgul millet, mutluluğu birlikte keşfettiğinize ve şimdi Almanya’da evinize döndüğünüze sevindim! Şerefe, taahhütlerinizi paylaştığınız için çok mecburum!

Vize muafiyet programı aracılığıyla gelmek, onu en üst düzeye çıkarmak ve ardından 2 uzun süreli sınır kavşağı ve ziyareti daha yapmaya çalışmak (ve başarılı olarak – ne kadar şanslılar ki beyaz Avrupalılar, Netflix’teki Alman Filmleri, müşterilerimin büyük bir kısmı yapamadı. şimdiye kadar çok iyi gitti!). Ve sonrasında, birkaç saatliğine hitap edildikleri için ağlıyorlar.

Konu basit olabilir, ancak gerçek duygu, gerçeklik ve inanılmaz hareket beni duygulandırdı ve tüm filmde %100 çekildi. Yalany’nin kendisine göre bir gerçekliği, derinliği ve ilişkilendirilebilirliği var. Onu daha çok sinema filminde sev. Hayatında ve mesleğinde ne aradığını tam olarak bilen, talihsizliğinden bu yana şefkatli babasının onun için ne istediğine çok az önem veren parlak genç bir sanatçının hoş bir şekilde yapılmış hikayesi.

Bu, iki eşsiz evrenin ortasında sıkışmış genç bir bayan hakkında harika bir film. Kemiklerinde etkileyici bir dans olabilir, ancak ruhunda kalça sıçraması var. Bu, babasını memnun etmek ile kendini tatmin etmek arasında gidip gelen genç bir bayan hakkında bir film.

Netflix’teki En İyi 19 Brezilya Filmi

Bu, henüz olanaksız bir tamamlanmayla kendinden emindi. Ne kadar gerçekçi olduğu önemli değil, gerçekten çok sevdim. Sürekli olarak midillileri kendi rollerini oynamaları için nasıl eğittiklerini düşünmekten kendini alamaz. Bu midilli tamamen mükemmeldi ve genç bayan Jana, Netflix Alman Filmleri, Paul ile birlikte genellikle mükemmeldi. Almanca bilmeyenler için, her halükarda, temel Almanca, İngilizce yazıtları takip etmek için faydalı olacaktır.

“Minimal Nicky”nin düşük harcama şeklidir. Ve daha düşük bir finansal planınız olduğunda, daha yaratıcı bir zihne ihtiyacınız var. Hikaye hakimdir ve karakterlerin kalabalığa karşı gerçek hissetmek için yükselmeleri gerekir. Bu tatlı, kısa film tüm bunları yapıyor ve oradan sınır gökyüzü. Yoldaki heyecan verici virajlar karmaşık değildi, bu da ana ilgi alanına dönüşmedikleri için memnuniyetle karşılandı. Her şey eşit olduğunda, dikkat olayların akışına ve karakterlerin gelişimine odaklandı, hepsi sahada harika oynadı.

Şeytan’ın tüm gözleriyle bakmaya başlaması gereken kızı, Alman Netflix’i Nasıl İzlersiniz, tepetaklak düşüyor. Benzer bir genç bayan kötülük yapmalıdır, ancak kalbi önceki kötü niyetli beklentilerini sürdürmeyi düşünemeyecek kadar saftır.

“3 Men and a Baby” (1985) filmini alın, basitçe yeniden adlandırın ve neredeyse aynı şeyi çekin. Aşırı derecede bayağılık, şaşırtıcı bir şekilde. Bunu fragmandan görebilirsiniz. Ne yazık ki, Alman filminin kopuşla ilgili büyük bir sorunu var. Mizah sürekli olarak çok sahte görünüyor. Bir Fransız filminden bir model alın. Amelie + Oldukça eski arkadaşlar + Mösyö Claude ve küçük kızları. izlemenizi tavsiye ettim.

Aşık Schubert (2016)Aşık Schubert (2016)

Alman komedisi Schubert in Love’da Olaf Schubert, Mario Adorf’un isteği üzerine nihayet çocuk sahibi olmak için bir eş bulmaya çalışır. Netflix Alman Filmleri arayanlar için bu büyük bir şans.

Claus von Stauffenberg veya Franz Schubert gibi büyük Schubert’lerin soyundan gelen Olaf Schubert’in bir eşe ihtiyacı var. Aslında o bir eş istemiyor. Sosyal hizmetlerde, müzikalde ve hayatındaki işiyle yetiniyor. Babası Profesör Schubert ölüyor. Son arzusu torun olmaktır. Sonunda, Netflix’te Alman Filmleri, Olaf’a bir eş bulur. Ama şimdi onunla ne yapıyorsun? İlişkilerin ve çocukların gizemini çözmeye koyulur.

Netflix’teki En İyi 12 Türk Dizisi

Mükemmel bir ülke sahnesinde geçen tatlı, üzücü bir hikaye. O kadar soğuk değil, biraz heyecanlı bir yolculuk. Fantastik infaz, özellikle Fritz rolünü üstlenen çocuk muhteşem. Bununla birlikte, zirve istisnai olarak değerlendirilebilirdi. Genel olarak özellikle izlenebilir.

Bu bir gerilim notundan başka bir şey değil ve birkaç şaşırtıcı ayrıcalıklı içgörü ortaya çıkarıyor ve olağanüstü bir nottan başka bir şey değil, gerçekten genç bir samimi kan ve kan filmi olduğunu söyleyebiliriz, ancak hikaye örgüsü kadar yaygındı, ancak tanıtma şekli iyi , tek seferlik güzel izlenebilir bir film.

İnsanlar genellikle Quentin Tarantino’ya akıl almaz vahşeti ve her yerinden kan kusmasıyla ortak olurlar, ancak bu filmde onun takas konusundaki uzmanlığı gerçekten parlıyor. Raw Fiction da gereksiz verilerden yararlanarak sizi yanlış yönlendirilmiş bir hissiyatı uyandırmak için her şeyin iyi ve güzel olduğunu anlayana kadar, çok yakın zamanda kritik bir olay örgüsü noktası öğrenene kadar. Çedarlı Royale, kemirgenler ve Yahudiler, Pilotlar.

Cellatların, karakterlerinin canlanmış hissetmesine neden olan, görünüşte beyhude verileri tartışan rahat olma özelliğinde özellikle bir şey var. Dahası, onun filmlerinde sevdiğim şey de bu. Netflix Alman Filmleri Christoph Waltz olmadan, bu filmin var olması kesinlikle imkansız.

Netflix’teki En İyi 15 Çin Dizisi

Revamp of Disappearance of Alice Creed daha az uzatılmış ve uzatılmıştır ve mutlak üç kişilik bir kadro tarafından iletilen ritimdeki kasıtlı kurulumun geliştirilmiş açılış düzenlemesi ile baskının nerede başlaması gerektiğine dair dar çekimler için tanınmayı hak eder. Alman mübadelesinin kenarından zaten donuk eğlenceler, İngilizce genel adlandırma ile.

Hareketli görüntüler konusunda aşırı titiz değilseniz, zaman ayırmaya değer. David Kross’un muhteşem oyunculuk eseri. Genel olarak süper film. Bütün insanlar onları benzer şekilde yapar. Görkemli. Bu film ikinci Wall of Wolf St. Çok sayıda şaşırtıcı karakter ve iyi bir hikaye bu filmi belgemin en üstünde yapıyor. Her halükarda, biraz tuhaf biraz abartılı, Alman Netflix Nasıl İzlenir, utanmaz ve girişimci toplumun bulutlu tarafını gösterir.

İşte Netflix 2021’deki En İyi 12 Alman Filminin detayı | Netflix Alman Filmleri. Bu filmi izledikten sonra gerçekten beğeneceğinizi umuyorum. Alman Netflix Nasıl İzlenir, bu cevabı bu makalenin başında göreceksiniz. hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız En İyi Netflix Şovları, TV dizileri ve Filmler daha sonra diğer makaleleri ziyaret edin, Umarım bu web sitesi sizin için gerçekten yararlıdır.

Source link

Best Kadın

Blogger