Netflix’teki En İyi 13 Alman Dizisi

Netflixteki En Iyi 13 Alman Dizisi
Kategori: Dizi Film
Temmuz 19 2021
: 0

Netflix’teki En İyi 13 Alman Dizisi

İşte Netflix’teki En İyi 13 Alman Şovunun listesi. Bu yazıda Dark (2017 – 2020), Tribes of Europa (2021), Freud (2020), Dogs of Berlin & More gibi Netflix’teki en iyi Alman şovlarını göreceksiniz. Umarım bu harika ve muhteşem diziyi izledikten sonra beğenirsiniz. Bu dizileri izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Netflix’teki En İyi Alman Şovlarını mı arıyorsunuz? Tamam iyi! Bu makale özellikle Netflix dizilerinde Almanca arama yapanlar içindir. Bu, Netflix’te en iyi içeriği bulmak için sıkıcı ve gerçekten ilginç olanlar için harika bir şans. O zaman merak etmeyin bu yazı size anlatacak.

Netflix, tüm dünyadaki en iyi ve en büyük Ağlardan biridir. Netflix’e kaydolan ve en sevdikleri Filmleri, Şovları ve TV Dizilerini ve Orijinal İçeriği izleyen birçok hayranları var. Şimdi size Netflix’teki En İyi 13 Alman Şovu hakkında her şeyi anlatacağım | Alman Dizileri Netflix 2019.

Karanlık (TV dizisi)

Elbette, tipik Amerikan ücretinden farklıdır. Garip şeylerle karşılaştırmalar beklenebilir, ancak Dark daha az popüler kültür odaklı. Şimdi E05’teyim. Sinematografi fazlasıyla iyi. Arri Alexa’ya teşekkür edin. Oyunculuk eşit. Her rol için mükemmel oyuncuları buldular. Aradaki o nükleer reaktörün montajlarını gösteriyorlar.

Bana Donnie Darko’yu hatırlatıyor. Daha fazla şova ihtiyacımız var. Birkaç gösteri dışında. Yine de sinematografi çok iyi ve İngilizce versiyonu için yaş atlama ve seslendirme için oyuncuları eşleştirerek gerçekten harika bir iş çıkardılar. Bu Netflix’teki En İyi 13 Alman Şovu. İyi bir film, bazı iyi bükülmeler var, çok fazla karakter var, birkaçı dışında karakterleri takip etmek biraz zor.

Alice Creed’in Kaybolmasının Değişimi daha az gergin ve kasvetli ve üç şovmen tarafından iletilen kasıtlı ritmin kasıtlı kurulumunun iyileştirilmiş açılış dizisiyle gerginliğin nereden başlaması gerektiğine dair sıkı çekimler için tanınmayı hak ediyor, her halükarda, İngilizce genel adlandırma ile Alman söyleminin kenarından donuklaştı.

Noirish ve bariz, soru sormayı bırakan saygısız uçta ön kod görüşüne göre sallanan, ya da, belki de çok iyi. İki kişi fidye için genç bir bayanı kaçırır. Gerçekte bunlardan biri, yakalanan bayanın sevgilisidir.

“Minimal Nicky”nin düşük harcamalı bir uyarlaması. Ve daha düşük bir finansal planınız olduğunda, daha yaratıcı bir zihne ihtiyacınız var. Hikaye hakimdir ve karakterlerin kalabalığa karşı hakiki hissetmek için yükselmeleri gerekir. Bu tatlı, kısa film tüm bunları yapıyor ve oradan sınır gökyüzü. Yoldaki heyecan verici virajlar karmaşık değildi, bu da ana ilgi alanına dönüşmedikleri için memnuniyetle karşılandı. Her şey eşitken, dikkat olayların akışına ve karakterlerin gelişimine odaklandı, hepsi harika oynadı.

Şeytan’ın küçük kızı, son derece hoş bir kasabada iyi bir aileye gitmek ve birini kötüleştirmek için test edilir. Flop yaptığına inanıyor, ancak her şeyin her kişinin tercihlerine bağlı olarak öznel olduğuna inanıyor. Ayrıca babası İblis, olağanüstü ters bir şey görüyor. Ayrıca, bu noktadan sonra bir tür deus ex machina ortaya çıkar.

Netflix’teki En İyi 15 Noel Filmi (2021)

Dark’ın yapımcılarından Tribes of Europa, dikkat çekici bir olay örgüsü, olağanüstü oyuncu kadrosu ve izleyicileri gerçekten de dünyanın tamamen yeni bir oluşumuna sürükleyen geniş dünya kurgusu ile akıllara durgunluk veren bir dizi. Herhangi bir kitaba bağımlı olmaktan başka bir şey olmamasına rağmen, Europa’nın (Avrupa) kara kütlesi, trajik bir distopik gelecekte geçen karmaşık uluslararası ilişkilerle iç içe geçmiş zengin yeni toplumlara sahiptir.

Kuşkusuz, Water World ve The Day After Tomorrow gibi Armageddon durumları ile sayısız yaratım olmuştur. Her ne olursa olsun, bu sinema filmleri konu olarak çevresel değişime dokunurken, bu düzenleme fiyaskonun nedeni olarak yeniliğe odaklandı.

Bu, ilginç bir nedenden başka bir şey olmadığı için övgüye değer bir heyecan yolculuğudur: Tanınmış psikanalist genç Dr. Freud, polise on dokuzuncu yüzyılın ortalarında Viyana’daki yanlışları ele alma konusunda yardımcı olur ve bu arada, insanlara zihinsel durumlarını yönetmede yardımcı olur. yazım yoluyla sorunlar. Bunun gazeteciler Marvin Kren (aynı zamanda şef), Stefan Brunner ve Benjamin Hessler tarafından bir kurgu eseri olduğu söyleniyor.

Düzenlemedeki karakterler, Sigmund Freud’un inanç sistemini ve hipotezlerini yönetiyor. Böylece terapinin, psikolojik uyumsuzluk tedavisinin, Netflix’teki Alman Şovlarının ve Freudyen bakış açısıyla insan davranışının görsel adresini verdi. Her halükarda, otantik ortamları kullanırlar ve hikayelerini anlatmak için küçük bir Macar folklorundan başka bir şeyi harmanlarlar.

Berlin Köpekleri (TV Dizisi)Berlin Köpekleri (TV Dizisi)

Kurtie Grimmer’ın karakteri büyüleyici. Bana hemen Kalkandaki Vick Mathy’yi hatırlattı; hepsi katil kadar olmasa da. İyi ya da kötü olmayan karakterleri severim! Otomatik olarak Grimmer’ı hissettiniz çünkü bir yangını söndürürken diğerini kendisi yakıyor gibiydi. Erol da harika bir karakter.

Gey, Türk polisi ve kesinlikle bir baş belası. Ayrıca ot yetiştiren ve yasallaştırmak isteyen bir narkotik polisi oksimoron. Gösterinin temposu hızlıydı ama iyi çalıştı. Kurt’un her iki kadınının da hikayeleri ilginçti ama bazen dikkat dağıtıcıydı. Bu Netflix’teki Alman TV Dizisi. Bu, Alman TV Dizisi Netflix ile ilgili. Yan pilicinin lise aşkı olduğunu öğrenmek ilginçti.

Netflix’teki En İyi 14 Noel Şovu

Büyük bilim ile yüksek hızlı hikaye. Sınıflar arasında bir çita kadar hızlı geçiş yapmasına rağmen asla yorulmaz. Projelendirme, kurs olarak kabul edilebilir. İzlemeye değer! Özellikle biyoteknoloji ve kalite değiştirme alanında çalışıyorsanız veya meraklıysanız. Özellikle inanılmaz bir düzenleme. İkinci bir düzenleme için sıkıca asılı.

Topluluklar set planı ve işçilik bölümü gördüğüm en iyiler. Arayüzünü hızla kurduğunuz ve beklenmedik gelişmelerle dolu karakterlerin çizimi. Deneyim setinize dahil olmanız durumunda, bunu gerçekten takdir edeceksiniz. Olağanüstü düzenleme. “Vahşiler”, göreceğim gibi, etkinliği azaltmadan canlandıran sansasyonel özgürlüklerle temel kronikleştirilmiş gerçekleri takip ediyor.

Genel olarak gerçekten çok yapılmış. Manzara keyifli. Kıyafetler yaptı. Karakterler gerçekten pisleşiyor, sürekli duştan çıkmış gibi dolaşmıyorlar.

Parfüm (TV Dizisi)Parfüm (TV Dizisi)

Bu, Netflix’in en iyi yabancı televizyon dizilerinden biridir. Yönetmenlik, senaryo ve oyunculuk harika. İzleyiciyi baştan sona büyüleyen psikolojik bir gerilim. Ana karakterlerin gelişimini izlerken zamanda ileri geri gitmek, arsanın etrafında döndüğü Netflix’teki Alman Şovları’nın kim ve neden olduğunu ekliyor.

Sonuna kadar tahmin etmemi sağladı ve dönüşler beni sonuna kadar kandırdı. Bu türde harika ve eşsiz bir dizi. Netflix’teki bu En İyi 13 Alman Şovunu beğeneceğinizi umuyoruz. Karanlık gerilim gerçekten benim tarzım. Derin ve yoğun hikaye anlatımı, bazı anlayışlı gerçekler. Her şey çok iyi. buna aşığım.

Netflix’teki En İyi 15 Çin Dizisi

Bu gerçekten Almanya’dan olağanüstü. Yorgunsanız ve beyninizi çalıştırmak için ilhama ihtiyacınız varsa. Açıkçası, ilaç satmayın, ancak bu şovda sizi bir iş vizyoneri gibi düşündüren sayısız incelik var. İki sezona katılan sadece on iki sahne ve altı saatten biraz fazla süren bir çalışma süresi ile Çevrimiçi Uyuşturucu Nasıl Satılır (Hızlı) şaşırtıcı bir karardır ve tek seferde bile izleyebilirsiniz.

Gösteri eğlenceli, motive edici ve aydınlatıcı. Bazı sahnelerde, mezuniyet bilginizi ve vasiyetinizi nasıl yöneteceğinizi düşünen bir kişiye benzemeniz durumunda, başlangıç ​​için size birkaç deneyim sunar.

Dark’ın yapımcılarından Tribes of Europa, dikkat çekici bir olay örgüsü, olağanüstü oyuncu kadrosu ve izleyicileri gerçekten dünyanın yepyeni bir oluşumuna sürükleyen geniş dünya kurgusu ile inanılmaz bir gösteri. Herhangi bir kitaba bağımlı olmaktan başka bir şey olmamasına rağmen, anakara Europa (Avrupa), trajik bir distopik gelecekte geçen karmaşık uluslararası ilişkilerle iç içe geçmiş zengin yeni toplumlara sahiptir.

Elbette, Water World ve The Day After Tomorrow gibi Armageddon durumlarıyla ilgili sayısız yaratım olmuştur. Her ne kadar Alman TV dizisi Netflix, bu hareketli görüntüler konu olarak çevresel değişimi seçse de, bu düzenleme felaketin nedeni olarak inovasyonu sıfırladı. Önümüzdeki sezonun bunu daha ayrıntılı bir şekilde açıklığa kavuşturmasını bekliyoruz.

Harika bir kreasyon. Alışılagelmişin üstünde bir Yahudi insan grubunun hem etkilenebilir hem de gerçek bir şekilde tasvir edildiğini görmek nadirdir. Birbirine sıkı sıkıya bağlı bu dünyadan kaçmak bir yana, değişmek isteyen herkesin karşılaştığı zorluklar çoğunlukla ileri sürülmektedir. Esty, odak karakter, bir hanımefendi için hedeflenen gerçekleri ifade ediyor – uygun talimat yok, kendi parası yok, vb.

Bu hikaye, batı dünyasının bireysel inançlarıyla güvenilir olmayan çok yakın bir yerel bölgeden gelen ve gezegende yolunu keşfetmeye çalışan herhangi bir hanımın anlatısı olabilir.

Netflix’teki En İyi 14 Çin Filmi

Birbirine bağlı sahnelerle şimdiye kadar iyi bir iki sezon. Altyazıların boşlukları doldurmasını gerektirse bile konuyu oldukça etkili bir şekilde elde edebilirsiniz. Üçüncü sezon bekleniyor. Bir kenar çubuğu notu, Nordik ön giriş yollarının açılması uygulaması ve bu geleneğin bir dereceye kadar İngiltere’ye nasıl taşındığı ile sürekli olarak büyülendi.

Suçluların ve şüphelilerin ele alınma şeklinin yanı sıra sosyal zıtlıklar, ilgi çekici ancak öğretici olmasını zorlaştırıyor. Bu inanılmaz bir dramatizasyon, kesinlikle zaman ayırmaya değer. Rahatsız bir Helsinki polisi olan Sofia ve erkek suç ortağı Nurmi, Netflix’teki Alman Şovları, ölümcül suistimalle mücadele etmek için çalışıyor.

İşte Netflix’teki En İyi 13 Alman Dizisinin detayları | Alman Dizileri Netflix 2019. Netflix’te bu muhteşem Şovları izledikten sonra umarım beğenirsiniz. Netflix’teki en iyi Alman filmini bilmek istiyorsanız, Buraya Tıklayın: Netflix’teki En İyi 10 Alman Filmi. Ayrıca Netflix’te çok şaşırtıcı İçerik göreceksiniz, ancak web sitemizi ziyaret etmeniz ve başka bir makale okumanız gerekiyor. Beğeneceğinden emin olacağım.

Source link

Best Kadın

Blogger